fbpx
Події
Голова Миколаївської обласної військової адміністрації  вирішив організувати “зелений коридор” для російських солдатів, які стоять на межі області та не хочуть наступати. Але не для всіх

Віталій Кім, голова Миколаївської обласної військової адміністрації  вирішив організувати “зелений коридор” для російських солдатів, які стоять на межі області та не хочуть наступати.

Віталій Кім, зокрема, сказав наступне:

“Хотів би звернутися до російських окупантів. Шанс даємо у будь-якому випадку. Знаємо – стоять вони там на кордоні Херсона та Миколаївської області, розмовляють із нашими. У чому проблема у росіян? Вони нападати не хочуть, але й назад повернутися не можуть, бо їм сказали з того боку – з Херсона, – що їм не вижити під час відступу. І ось вони по селах, поряд із селами стоять – і ні туди, ні сюди.

Я звертатимуся зараз нагору і погоджу таку річ як “зелений коридор для росіян. Думаю, у мене вийде. Завтра дам координати та інструкції, що робити, якщо хочете жити”.

Але Віталій Кім окремо пояснив, що це стосується лише тих росіян, хто ще не чіпав мирне населення”.

За його словами, він організовуватиме “гарячу лінію” – “куди подзвонити, як прийти, щоб залишитися живим і не їхати туди не сідати до в’язниці”.

Водночас Кім наголосив, що “зелений коридор” не поширюється на артилеристів та ракетників.

“Після Маріуполя у вас, хлопці, варіантів немає. Вам або втекти, або в землю”, – підсумував Кім.

You cannot copy content of this page