fbpx

Характеристика, значення та походження імені Михайло

Значення імені Михайло

Походить від єврейського імені «Міхаел» – «хто є як Бог?».

Походження імені Михайло

Михайло – чоловіче ім’я, що має давньоюдейське коріння. Походження імені Михайло пов’язане зі словами, які перекладаються  як «той, хто як Бог», «подібний до Бога», «рівний Богу». У християн особливо шанується Архангел Михайло, тому це ім’я має широке поширення в християнських країнах.

Характеристика імені Михайло

Маленький Міша часто буває улюбленцем батьків. Він надзвичайно ласкавий, ніжний хлопчик, до того ж, зазвичай розумний і красивий. Нерідко Міша з раннього віку розуміє свої переваги і активно їх використовує. Як правило, батькам важко в чомусь відмовити хлопцеві.

З ранніх років Михайло тягнеться до всього прекрасного. Він любить, коли його оточують красиві речі, предмети мистецтва. І в цьому стані немає нічого показного. Михайло щиро насолоджується красою, любить музику, часто відвідує виставки, музеї, концерти. Його можна побачити і у філармонії, і на балеті.

Чутливість до краси, естетики не проходить з віком. Михайло часто намагається досягти досконалості у всьому, іноді, таке прагнення може перерости в у хворобливе захоплення. Він дуже ретельно вибирає одяг, предмети меблів, майбутню професію.

Згідно характеристики імені Михайло, чоловік з таким ім’ям – прекрасний друг. Він завжди готовий прийти на допомогу друзям. При цьому Михайло виділяється своєю гостинністю, щедрістю. Найчастіше для нього неприйнятна самотність, він воліє перебувати в компанії родичів, друзів.

Для Михайла завжди будуть дуже важливими стосунки з батьками та іншими родичами. Зазвичай в сім’ях, де є Михайло, саме на нього покладаються всі турботи про старих батьків, немічних братів або сестер.

Михайло, як правило, має логічне мислення, добре орієнтується в незнайомій обстановці. Найчастіше він вибирає професію військового, адвоката, вчителя, лікаря.

Читайте також: 21 листопада – Собор святого архістратига Михаїла,: що можна і що не слід робити в цей день

Як вказується в характеристиці, чоловік з цим ім’ям високо цінує в жінці ласку, і вміння прощати. Тому дружині не варто довго на нього злитися. До своєї дружини Михайло зазвичай ставиться, як до слабкої особи, яка потребує захисту і заступництва. Якщо це ображає жінку, шлюб довгим не буде. Часто Михайло страждає від ревнощів, при цьому, йому важко приховувати це почуття.

Сумісність імені Михайло

Ім’я Михайло добре поєднується з по батькові: Петрович, Володимирович, Сергійович, Пилипович, Олександрович, Борисович.

Вдала сумісність імені Михайло з такими жіночими іменами: Віра, Варвара, Богдана, Ганна, Лідія, Єлизавета, Олена, Раїса, Марина.

Іменини:

 • 24 січня
 • 27 лютого
 • 3 червня
 • 5 червня
 • 25 липня
 • 11 серпня
 • 19 вересня
 • 3 жовтня
 • 13 жовтня
 • 21 листопада
 • 5 грудня

You cannot copy content of this page