fbpx
Політика
Хто писав промову для Зеленського та що трапиться з “95 Кварталом” – Борис Шефір

Співзасновник “95 Кварталу” Борис Шефір у інтерв’ю “theБабель” розповів, хто писав промову президенту Володимиру Зеленському для інавгурації, про політику та про те, що чекає на їхній бізнесу, пише Канал 24.

Хто писав промову Зеленському

– Над промовою працював колектив “Зе!Команди”. Оскільки, це не промова, де потрібні жарти, тому гумористам “95 кварталу” там робити нічого. Скоріше вони допомагали просто.

Хто керуватиме “95 кварталом” та що буде з ним без Зеленського

–Я залишаюся керувати, а брат Сергій йде в політику. Ми поділилися. Нас 4 засновники “95 Кварталу”, двоє йдуть, а двоє – залишаються.

– Один раз вже виступали без Володимира Зеленського. Ми не задоволені результатом, не могло там бути все ідеально. Уявіть, йде головний актор, головний автор та постановник. Очевидно, що все почалося трохи розвалюватися, але це був не провал.

– Ми зробимо хороше шоу, ми запросили нових акторів. Доведеться це все потроху підтягувати. “Квартал” теж не одразу склався.

Про політику

– Усі мої найкращі здібності лежать по цей бік політики, а на тому боці я поки особливих здібностей не проявив і в принципі не проявлю. Така дуже нудна та рутинна справа. Я це зрозумів за цей час.

– Люди, з якими я зустрічався, по цей бік політики мені не дуже симпатичні. Я зустрічався з багатьма. Стало дуже багато знайомих, з якими не дуже цікаво. Наша сторона цікавіше. Всі люди більш інтелігентні, тому від Вови це велика жepтва, він пішов з раю в гидке пeкло.

– Чи зробить він його краще? Сподіваюся, що зробить, але поки там дуже важко. Люди дуже нещирі, такі що мало розуміють гумор, обмежені.

Про жарти над Володимиром Зеленським

– Скоріше жартували з Володимиром. Над ним поки не вдалося, бо він нічого смішного ще поки не зробив.

Читайте також: Хоче відмовитись від кортежів та будівлі АП – Зеленський озвучив плани щодо свого президентства

– Взагалі, він несмішний, якщо чесно. Він смішний у своїх ролях. У житті він більше гострий на язик, аніж смішний. Ми ж над такими не сміємося. Вони самі вміють посміятися над собою.

Борис Шефір про подальшу роботу «95-го Кварталу» та жарти над Зеленським

«Від Вови це велика жертва, він пішов з такого раю в такий гидотний ад. Чи зробить він його краще? Сподіваюсь, що зробить», — співзасновник «95-го Кварталу» Борис Шефір розповів як тепер працюватиме продакшн та чи будуть жарувати над Зеленським.

Опубліковано theБабель Понеділок, 20 травня 2019 р.

– Ми сміємося над смішними людьми. А смішний це той, хто не розуміє, що він смішний, який ображається, коли над ним жартують. То, над Володимиром поки жартувати не вдається але, якщо щось таки втне, ми не прогавимо можливості.

You cannot copy content of this page