fbpx
Історії з життя
– І не здумайте зараз мені дитинку вигадати! Поки грошей немає, ніяких дітей! – заявляє свекруха, – І не ходіть у вбиральню коли я сплю, а то я я через вас часто прокидаюсь і йду на роботу геть виморена

Я вийшла заміж майже рік тому. Звичайно ж, по любові. Відразу після весілля ми переїхали жити в однокімнатну квартиру, придбану колись свекром. Шкода, що його вже немає в живих.

Перші півроку пройшли, як в казці. Щовечора після роботи ми збиралися на романтичну вечерю. Якщо я встигала, то готувала щось смачненьке. Якщо ні, то йшли в кафе. Вихідні дні ми завжди проводили разом. Чоловік ще в п’ятницю питав:

– Чого тобі хочеться?

Я хотіла яскравих вражень. Тому ми ходили то в ресторан, то в парк або зоопарк на прогулянку, то в кінотеатр або театр, на концерти. Загалом, було весело і всі нам заздрили. Особливо мої подруги.

Але сталося так, що у свекрухи пішов бізнес на спад. Вона нахапала кредитів і нічого кращого не придумала, як продати нашу квартиру. Пообіцяла, що через два роки купить нам приватний будинок в хорошому районі. Чоловік повірив і погодився на тимчасовий переїзд в її квартиру.

З цього моменту почалася в моєму житті чорна пречорна смуга . Ніколи не думала, що таке може статися. Свекруха – жінка з характером. В її будинку всі ходять навшпиньки. А як чіплятися до мене почала! Що не почну робити, все не так. І вічно дорікає:

– Плов так не готують!

– Ти ж знаєш, що я цибулю не їм. Навіщо в салат поклала? Хочеш мені допекти?

– Продукти мої не бери! Свої зберігайте окремо.

Коли я готую, то намагаюся зробити страву на всю сім’ю за особисті гроші. Вона ж ховає свої продукти.

Все спілкування на підвищених тонах, але це ще нічого. Чоловік, коли приходить з роботи, вона з порога починає розповідати наскільки ж я не хороша і не маю анічогісінько за душею.

Я йому скаржуся на поведінку свекрухи. Чоловік відповідає, щоб розбиралися самі. Я пропонувала переїхати до моєї мами, але чоловік не може поміняти роботу і переїхати в інше місто.

Наші відносини стали натягнутими. Він почав приходити з роботи пізніше звичайного. Намагається швидко повечеряти і мовчки йде за комп’ютер. Зі мною фактично перестав розмовляти. У вихідні дні їде на зустрічі з друзями, хоча грошей не вистачає для сім’ї. А я залишаюся з «улюбленою» свекрухою. Доводиться вислуховувати щодня її думку про інших людей в негативному руслі.

Сьогодні свекруха мене взагалі вразила. Сказала нам, щоб, коли вона спить, ми не ходили у вбиральню і не будили її. Але шлях з нашої спальні лежить якраз через її кімнату. Після таких слів чоловік почав з нею розмову на підвищених тонах. Слово за слово і свекруха видала:

– І не здумайте зараз мені дитинку вигадати! Поки грошей немає, ніяких дітей!

Моєму терпінню прийшов кінець. Я швидко зібрала речі і поїхала до мами. Чоловік нічого не сказав і не зупинив мене. Я дивуюся, що за такий короткий час зіпсувалися наші відносини. Чому він не заступається ні за мене, ні за нашу сім’ю?

Я розумію, що це його мати. Але невже вона має право псувати нам життя?

 Я не можу зрозуміти, що мені робити? Може, забути про них і розлучитися?

Передрук без гіперпосилання на intermarium.news – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page