fbpx

Іногородня Надя з розлученням погодилася швидко, і, в свою чергу, завела розмову про аліменти. Коли до чоловіка дійшло, що саме мається на увазі, він здивовано витріщився на дружину, і закліпав очима

Після 5 років спільного життя, без жодного попередження, чоловік зізнався Наді, що покохав іншу. Двоє близнюків 3-річного віку не стали для нього перешкодою і аргументом проти. У повітрі повисла не проста розмова про розлучення.

Іногородня Надя з розлученням погодилася швидко, і, в свою чергу, завела розмову про аліменти. Коли до чоловіка дійшло, що саме мається на увазі, він здивовано витріщився на дружину, і закліпав очима.

Надя просто і без сцен пояснила, що з точки зору щастя дітей правильніше залишити їх в квартирі чоловіка, в дитячому саду, де вони вже адаптувалися, а не поневірятися з малолітніми синами по знімних хатах і чужих містах.

Що вона готова зі свого боку нести матеріальну відповідальність за дітей і допомагати колишньому чоловікові грошима.

Що влітку дуже чекає дітей до мами в село на канікули, і обіцяє дзвонити і провідувати у вихідні. Але все інше – мусиш сам. Зрештою, це ж ти вирішив розлучатись – розумів, як буде.

Не дивлячись на протести і заклики до совісті, Надя просто зібрала валізу і поїхала додому, залишивши чоловіка в повному ступорі і з необхідністю терміново шукати няню. Коханка зажурилася, і хоч поки що тримається, чекаючи результату ситуації, але, схоже, не готова до спільного проживання з багатодітним батьком. Крихке щастя вільного чоловіка виявилося під загрозою. Але мова зараз не про нього.

Так, чоловік виявився покараний, він змушений терміново шукати няню, варити кашку і освоювати ази заплітання кісок.

– Як же вони будуть там з чужою жінкою? – гнівно питають у Наді знайомі.

А з іншого боку, в країні живуть мільйони дітей, які залишилися з мамами. І їх батьків суспільство ні про що не питає.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.news – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page