fbpx

Кінець моєму шлюбу прийшов несподівано. Сьогодні я була щасливо заміжня, мала дім власний і сім’ю, а назавтра мене із речами попросили геть. Ні, чоловік мені не зрадив, як і я йому, причиною усього того що сталось, була шуба

Кінець моєму шлюбу прийшов несподівано. Сьогодні я була щасливо заміжня, мала дім власний і сім’ю, а назавтра мене із речами попросили геть. Ні, чоловік мені не зрадив, як і я йому, причиною усього того що сталось, була шуба.

Десять років ми із Вадимом прожили душа в душу. Як носив він мене на руках ще бідним студентом, так і продовжував, але вже будучи солідним підприємцем.

Ми ж із ним разом з нуля починали. То тільки кажуть, що нам жінкам, головне вийти заміж вдало. А спробуйте усе побудувати з нуля. Підійматись не з колін, а з ями боргової. Зуміти надихнути, підтримати, вчасно сказати слово яке дасть наснаги і впевненості у завтрашньому дні.

Доки чоловік мій розвивав свою справу, я була Берегинею нашого гніздечка сімейного. У нас донька, нині їй вісім і усіма своїми успіхами, втім, як і чоловік мій, моя дитина саме мені і моїй наполегливості завдячує.

Живемо ми у власному будинку на два поверхи. Утримати ті квадратні метри у чистоті то також велика така робота. Я хоч і маю помічницю, але виморююсь дуже. Однак, на чоловіка завжди чекає смачна вечеря і чистий дім.

Саме тому мені нині так прикро. Я ж себе не шкодувала, робила все заради затишку, достатку і спокою у нашому домі, а мене от так просто виставили через якусь там шубу.

Справа в тому, що до Новорічних свят мій чоловік завжди готує гарні для нас усіх подарунки. Мені цього року він вирішив придбати дорогий телефон, а от мамі своїй – шубу.

Мене прикро вразила така несправедливість. Як так, що я матиму телефон, а от у неї буде подарунок за 60 тисяч?

— Вадику, – кажу чоловіку, – Сам подумай: твоя мама вчитель початкових класів. Іде на роботу пішки через увесь район. Ну нащо їй та шуба така дорога? Вона ж нікуди окрім школи не ходить, а нині зима з плюсовою температурою. Ну правда, а? От я б із радістю собі підібрала б яку. Тим паче, що моя стара вже й не в моді в цьому сезоні. Давай їй мою віддамо, а я собі візьму що новіще.

Вадим же вперся, мовляв, мама заслужила. Ніяких моїх доводів він чути бажання не мав. У нього вперед очі та шуба і все.

Зрештою, я набрала свекруху і сміючись розповіла їй про ідею її сина. Попросила із ним поговорити і вплинути, адже ж викине гроші на вітер, а заради чого?

От саме після розмови моєї зі свекрухою між нами та сцена і відбулась. Вадима мого годі було впізнати, волав так, що я вуха руками мусила затуляти. Бачте, я права не мала таке його мамі казати.

От тепер я живу у своєї мами із донькою. Чоловік на примирення йти не хоче, каже, що мене дуже гроші змінили і я втратила відчуття реальності.

Але скажіть мені, хіба я мала мовчати? Ну нащо свекрусі шуба за 60 тисяч? Ну що за дитячий садок.

Головна картинка ілюстративна.

You cannot copy content of this page