fbpx

Коли свекор зі свекруха побачили онука, то одразу сказали, що дитина не їхня. Таємно зробили тест на спорідненість між дідусем і онуком. Результат був негативним про що і повідомили тріумфуючи сину. Але невіста була певна в собі і також зробила то тест на спорідненість батька і сина. Результат ошелешив усіх

Свекру зі свекрухою їх майбутня невістка Люда не сподобалася з першого дня їхнього знайомства. Для них дівчина була звичайною миловидною простачкою зі звичайної сім’ї. Вони вважали, що вона обрала їх сина тільки з корисливих мотивів. Коли молоді просто зустрічалися, батьки обмежували вияв свого невдоволення, а ось перед самим весіллям всіляко намагалися відрадити сина від необачного, на їх погляд, кроку. Андрій і Люда були впевнені, що після появи в їхній родині діток, ставлення батьків до неї змінитися в кращу сторону. Але реакція батьків була несподіваною.

Коли свекор зі свекруха побачили онука, то одразу сказали, що дитина не їхня. Їх бентежило, що у дитини світле волосся і очі, а їх син брюнет з темними очима. А всім відомо, темні кольори домінують і саме їх повинна успадкувати дитина. Вердикт батьків був такий: дитина, яку має Люда, їм не рідна.

Люда не пам’ятала себе від обурення. Вона не розуміла, як дідусь з бабусею можуть говорити такі слова про своє рідне онуча.

Перший рік батьки чоловіка зовсім не цікавилися дитиною. А коли їх син висилав їм фото дитини, вони тільки коментували, що це точно не їх внук, так як він зовсім не схожий на батька.

Але одного разу, батьки чоловіка зателефонували і сказали, що хочуть брати участь у вихованні онука, хочуть стати для нього люблячими бабусею і дідусем. І вони запропонували посидіти з дитиною, щоб Андрій і Люда трохи розвіялися, присвятили час один одному. Молода сім’я щиро зраділа зміні в поведінці батьків.

Відпочивши удвох кілька днів, Андрій і Люда поїхали забирати сина. Їх зустрів свекор, який повідомив, що взяв мазок на аналізи у себе і внука і зробив тест. Результат показав, свекор і дитина не є родичами. А це означало, що і їх синові дитина не рідна.

Андрій, від почутих слів, не міг навіть поворухнутися. А його батьки святкували перемогу над «невірною» невісткою. Після того, що сталося Андрій перестав розмовляти з дружиною, але не покинув сім’ю. Він наче намагався знайти правильне рішення для себе. А Люда намагалася донести до чоловіка, що дитина його. Щоб довести свою правоту, вона теж вирішила зробити тест. Після отримання результатів, вони запросили батьків до себе додому для розмови.

Тест показав, що Іванко син Андрія. А якщо спорідненість між дитиною і батьком підтвердилося, то, значить, Андрій не рідний син свого батька, чи не так?

Передрук без гіперпосилання на intermarium.news – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page