fbpx

Люблять деякі чоловіки говорити: «Сподіваюся, у тебе не дуже завищені запити до чоловіка?», – і дивиться супер-лукаво на замовлену пляшку і салат з морепродуктами. Не занадто завищені запити – це як?

Каже мені тут один такий днями: «Я, до речі, одружений, але у мене з дружиною вже нічого немає. Просто живемо разом, та й двоє дітей маленьких».

І я така відповідаю: «Ну, ось розлучишся, будеш жити сам, тоді і подзвони мені. А раніше не варто».

А він мені такий: «Знаєш, дівчина повинна спочатку довести мені, що я повинен покинути все і заради неї виїхати». Я так поперхнулася повітрям, що аж розреготалася.

А він такий додає: «Ось такі незговірливі і категоричні жінки, як ти, в результаті залишаються одні».

Або ось це ось(люблять деякі чоловіки говорити): «Сподіваюся, у тебе не дуже завищені запити до чоловіка?», – і дивиться супер-лукаво на замовлену пляшку і салат з морепродуктами.

Не занадто завищені запити – це як? Не хропе вночі і не ходить під себе – можна брати? Головне чоловік в домі? Ой-вей, я працюю з 13 років, мене тато-грузин виховав, які у мене можуть бути запити?

«Завищені», – відповідаю і прошу офіціанта розрахувати нас. А він такий надуває губки, ображається, починає ображати мене.

Де ви беретеся взагалі, принци на горошині? Всі такі ранимі, всі такі впевнені, що якщо жінка хоче створити сім’ю, то неодмінно погодиться на першого-ліпшого. Пройшли вже ці часи, хлопці. Сьогодні жінці (дорослій, нормальній жінці) вже не цікаво виходити заміж за кого попало. Уже можна жити цікавим життям, не маючи штампа в паспорті за будь-яку ціну. Звичайно, будь-яка доросла жінка все-таки хоче сім’ю (чоловіка, дітей, дім), але вже давно зрозуміло (і всі ми знаємо мільйон таких історій), коли шлюб заради шлюбу, заради самоствердження і галочки в громадських очах перетворював життя жінки в ще більше пекла, ніж відсутність чоловіка поруч. Будь-яка доросла жінка хоче вийти заміж і мати дітей від такого ж дорослого, чоловіка. Вона не планує вас затягувати в свої тенета, обдирати до нитки (так, такі жінки існують, але я веду мову про дорослу нормальну жінку). Не про тих, хто томно закочує очі і використовують жіночі хитрощі-маніпуляції, щоб таки так, затягнути в павутинку. Ми ж усі розуміємо, що “зачарувати” лише словесно не складно (і жінку, і чоловіка). Але весь цей маніпулятивний шлейф, який так широко використовується на перших побаченнях, – це ж обман, який розсмоктується з початком побутових проблем спільного проживання. Ви готові на це?

Я нескінченно часто чую подібні варіації «та ти просто ще не зустріла свого чоловіка, ось зустрінеш, все відразу піде, як по маслу». Можливо, ось тільки я не вірю в теорію про свою людину чи другу половинку, про те, що взагалі буває просте і легке життя «як по маслу». Я вірю у дорослих адекватних людей. А чого хочуть дорослі адекватні люди?

Дванадцять років тому я читала фінальний монолог Тетяни з «Євгенія Онєгіна», поки лікар витягав з мене скло. Годиною раніше мама плескала мене по щоках, тому що я втрачала свідомість. Я не пам’ятаю нчого, але я досі пам’ятаю абсолютне відчуття легкості і приємного нічого, як ніби моє я стала хмарою, і, закриваючи очі, говорила мамі, що йду (я дійсно була тоді впевнена, що на цьому все). Іноді у мене бувають зриви, і я починаю переживати через дрібниці, але всякий раз я дивлюся на своє татуювання у вигляді пера, яке нагадує мені про ту саму легкість. Про те, як легко втратити життя.

Все своє життя я намагалася зрозуміти іншу людину і часто – на шкоду собі. Але це виявилося зовсім марною тратою часу, якого так мало у кожного з нас. Кожен день я зустрічаю людей (багато з них на дорогих машинах і в дорогих шатах), які придумали собі в голові казна-що і грають в ці дешеві ігри. Можливо, це дійсно весело і так задуманий світ, а я просто чогось не розумію. Але мені це більше абсолютно не цікаво. Ось ваш бісер, ось ваші свині. Котіться під три чорти, ранимі мої і вимогливі. Світ шалено великий цікавий. Стільки інших країн, місць, проектів, фільмів, книг, заходів і світанків, їжі!

Жити б, довше б тільки жити! І допомогти б жити якомога довше тим, хто дійсно хоче жити, а не нескінченно колупатися в своїй пісочниці.

Які у мене запити до чоловіка? Та тільки один-єдиний: щоб дійсно хотів жити, а не робити мозок своїми комплексами собі і оточуючим. Я хочу жити і насолоджуватися світом, а не виховувати хлопчика з 44-м розміром взуття.

Автор: Тамріко Шoлі.

Фото – ілюстративне.

You cannot copy content of this page