fbpx
Історії з життя
Майбутній зять разом з сім’єю своєю в Новорічну ніч до нас прийшли сватати доньку мою молодшу. Сидимо, балакаємо, сміємось, аж ось сваха запитує, коли ж молодята до нотаріуса підуть. Я була здивована – нащо, чому? Як вони мені все добре пояснили, то я таким сватам на двері і вказала. Європа Європою, а свою дитину таким людям не вітдам, не для того я її ростила

Майбутній зять разом з сім’єю своєю в Новорічну ніч до нас прийшли сватати доньку мою молодшу. Сидимо, балакаємо, сміємось, аж ось сваха запитує, коли ж молодята до нотаріуса підуть. Я була здивована – нащо, чому? Як вони мені все добре пояснили, то я таким сватам на двері і вказала. Європа Європою, а свою дитину таким людям не вітдам, не для того я її ростила.

Вже рік донька моя живе з тим Кирилом. Хороший хлопець, роботящий, чуйний, уважний, люблячий, з хорощої міцної родини. Не зять – мрія кожної тещі.

Розписатися вирішили навесні. Вже вирішили, що на весіллі будуть лише батьки та найближчі друзі. Але в них тих друзів стільки, що гулятимемо весілля на чоловік двісті – не менше. Але ми тільки раді, адже не кожен день доньку заміж віддаємо.

Так от. Засватали вони мою доньку, та їм каравай вручила, перев’язала рушниками, сіли до столу. Зустріли рік новий, сидимо, сміємось, балакаємо, аж тут сваха запитує, а коли ж молоді підуть до нотаріуса. Я була здивована – нащо їм туди?

Виявилось, що вони сватають мою доньку з умовою однією. Молоді перед весіллям повинні укласти шлюбний договір.За ним при розлученні кожен залишається при своєму, інакше кажучи, донька не повинна претендувати на будь-яке його майно, рухоме або нерухоме.

Ми, власне, і не збиралася, але були в осаді, коли свати все це озвучили. Ніяк такого не чекали. Виходить, що обранець вже зараз думає про розлучення і прораховує всі варіанти, як убезпечити себе.

Ну і як ми повинні тепер жити з людиною, яка, виявляється, вже заздалегідь чекає від нас каверзи? А якщо вони разом щось наживуть, то що і ложки і стакани ділити. Чи я повинна кожен подарунок майбутній у договір внести. “Нате, діти, постільне вам на весілля, але пішли до нотаріуса запишемо, що то дитині моїй”? Так виходить?

Вислухала я їх, переглянулась з чоловіком і вказали сватам на двері. Не для того ми свою дитину ростили, аби таким людям віддавати.

13,01,2023

Головна картинка ілюстративна.

You cannot copy content of this page