fbpx

Максим якось так раптово отямився, відчув докори сумління, почав писати й телефонувати Лані, перепрошувати й каятися, мовляв розгубився, засумнівався

Світлана відповідала своєму імені сповна: світло-русявим пишним волоссям, ніжно-рожевим кольором обличчя, світло-голубими очима, словом, красуня. То й не дивно, що Лана, як кликали її всі рідні й знайомі, закохувала в себе багатьох юнаків.

Хоч вибір у неї був багатий, але дівчина не заморочувала собі голову, щоб придивлятися до залицяльників і порівнювати, хто з них надійніший і кращий, просто стала зустрічатися з найбільш наполегливим, що обдаровував квітами, ювеліркою, косметикою, запрошував у ресторани й возив на моря-океани.

Не дивно, що Лана втратила голову від такої уваги й несподівано для самої себе відчула, що згодом стане мамою. Її коханий Максим на новину відреагував якось стримано, але погодився якнайскоріше розписатися і відгуляти весілля. Проте після обіцянки зустрічі порідшали, стосунки стали прохолоднішими.

Протягом цих двох років їхнього безхмарного щастя вони ніколи навіть не посперечалися, а тепер стали з’являтися якісь нотки ревнощів з боку Максима, а сам хлопець відверто задивлявся на перехожих дівчат, ніби провокуючи Лану на конфлікт, але наївна, по вуха закохана дівчина ще не помічала чи й не хотіла помічати очевидних перемін у ставленні Макса.

Врешті він і на дзвінки перестав відповідати. Побачивши цікавий стан доньки, рідні забили на сполох. Разом із Ланою вирішили навідатися до хлопця додому, але, виявилося, що їхня родина переїхала в недавно придбану квартиру, а стару здавали в оренду, мешканці якої нову адресу господарів не знали. Проте чоловік, зрозумівши їхнє становище, порадив у кінці місяця дочекатися, коли господиня навідається до них по оплату, тоді й зав’язати розмову.

Аж на третій місяць Світланиним батькам удалося вистежити маму Максима. Жінка була надзвичайно здивована: так, син зустрічається із дівчатами, працює, має чималі гроші, то й водить їх по ресторанах, навіть на відпочинок їздить, але про одруження й не думає, про ніяку дитину не знають, хоч вони з чоловіком його просять знайти уже собі гарну пару й не викидати гроші на вітер, бо так і до банкрутства недалеко.

Подружжю все ж вдалося вмовити Максимову маму зустрітися родинам в повному складі та вирішити справу полюбовно. Та Світлана і в поганому сні не сподівалася відчути те, що її чекало її, коли дві сім’ї зустрілися на нейтральній території – в кав’ярні.

Виявляється, Максим у дитинстві перехворів “свинкою” і лікарі попереджали про невтішні наслідки. Такий «залізний» аргумент висунула мама Макса. Лана ж мала цілу купу залицяльників, один із них відверто заздрив йому, то не виключено, що саме він батько дитини, то хай із ним спорідненості і шукають, а його залишать у спокої – ще один «доказ» від сина. А від Максимових батьків прозвучало, що Світланина родина спокусилася на їхні статки, але хай не надіються, а сина на деякий час відправляють закордон.

Дівчина була просто шокована такою переміною в її житті, а рідні тепер більше переймалися здоров’ям майбутньої матері, щоб не втратила дитину. На щастя, все обійшлося.

Згодом на світ появився здоровий малюк. Всі були безмежно раді. Тим більше, що раніше закоханий у Лану хлопець почав наполегливо добивався її прихильності. Батькам він дуже подобався, проте Лана була незворушна в своєму намірі ніколи-ніколи не вірити чоловікам. Та з часом серце її розтануло.

Коли молоді вирішили узаконити свої стосунки, рідні отримали з Канади лист, у якому йшлося про заповіт прапрадіда Світлани, колишнього підприємця, передати величеньку суму  коштів на честь народження праправнука.

Фінал цієї історії дещо несподіваний. Максим якось так раптово отямився, відчув докори сумління, почав писати й телефонувати Лані, перепрошувати й каятися, мовляв розгубився, засумнівався, обстежився в найкращих медзакладах, він здоровий, тепер вірить, що його дитина, до речі, хто в нас народився, щоб я знав, що купити, чекай, скоро приїду.

Світлана на все це – нуль реакції, але мамі таки призналась. Жінку зацікавила така різка переміна в поведінці Максима. Через знайомих дізналася, що справи в його бізнесі пішли кепсько, і якимось чином від Світланиних друзів він дізнався про закордонний спадок її родини.

Щоб поставити крапку в цій історії, Світлана зателефонувала нареченому, щоб разом перестріти Максима й повідомити, що вони тепер разом і дитина їхня спільна.

Звісно, Максим не повірив, так як ніколи й не сумнівався у вірності дівчини, вимагав тесту, але Світлана була невблаганна. Проте знайшлися ті, які переконували, що їй краще б було помиритися з рідним батьком її сина.

Цікаво, що про це думають люди.

You cannot copy content of this page