fbpx

Мама радісно новину повідомляє, а по-тихеньку осідаю. Вона там про квитки, про маршрут, а в мене сльозі на очі. Якщо вона от так зробить, як панує, то плакало моє щастя жіноче

Мама радісно новину повідомляє, а по-тихеньку осідаю. Вона там про квитки, про маршрут, а в мене сльозі на очі. Якщо вона от так зробить, як панує, то плакало моє щастя жіноче.

Мене звуть Ірина, мені 35 років. Я заміжня вже майже рік. Ми з чоловіком обоє із сіл, але пів року тому мама мені квартиру в столиці подарувала, тож нині ми тут живемо. Тут і з’явилась на світ наша дочка Рита.

Чоловік мій поки у столиці роботи знайти не може а я в декреті з нашим малюком. Живемо ми, звичайно, на гроші що мені мама з-за кордону передає. адже поки в новому місці не освоїлись добре. Ми на всьому стараємось заощаджувати. Грошей зайвих у нас взагалі немає ні копійки. Ми часто через це з чоловіком маємо непорозуміння. Але потім нам вдається помиритись.

Свекруха нам зовсім не допомагає. Вона нещодавно втретє вийшла заміж і зайнята лише собою та своїм чоловіком. Я навіть рада, що вона не втручається. Дуже шкода, що моя мати не бере з неї приклад.

Мама моя постійно дзвонить і на всю квартиру волає, що мені потрібно розлучатися з Сашком. Говорить, що шлюб із ним помилка моя, що я витрачаю на нього свої найкращі роки. Звичайно, чоловіку це дуже не подобається.

Читайте також: Я була категорично проти того, аби мама з татом розлучались. ну це ж смішно на старості років розбігатись, все ж життя разом прожили. Але мама моя категорично була налаштована і одного дня таки виставила тата зі своєї квартири. Звісно я його пошкодувала і сказала, що в моєму домі йому будуть раді і чекатимуть завжди. Ну, тато таки прийшов

У мами, скажу вам зразу, хибна думка про мого чоловіка склалась ще до нашого шлюбу. Справа в тому, що мій чоловік трішки ревнивий. але жя знаю. що то від любові сильної. тому і прощаю його. А мама лиш одного разу почула як він у мене запитував, що то за машина поруч нашого подвір’я в селі проїжджала. Я тоді навіть не знала про яке авто він говорить, але він думав, що то до мене кавалер мав зайти але побачив його і зник.

От мама відтоді і не дає мені спокою. Говорить, що життя з таким чоловіком мені не буде. Але це не так. Ми щасливі разом, хоч інколи і бувають непорозуміння на цьому тлі, але я все йому прощаю, бо знаю, що він дуже сильно просто мене кохає.

А нещодавно мама вирішила до нас у гості приїхати. Відмовити її від цієї ідеї я не можу. Вона не хоче зрозуміти, що ми втрьох живемо у маленькій однокімнатній квартирі. Моїй мамі просто не буде де спати. Мама на мене дуже образилася. Каже:

– Я не до зятя їду, а до рідної доньки та онучки. Ти, що мене навіть у власну квартиру не пустиш, якщо я приїду?

Коли чоловік дізнався про можливий приїзд тещі, він дуже засмутився. Я знаю точно, що якщо мама до нас приїде, то у нас сім’я роспадеться, адже чоловік каже, що мама на мене не дуже добре впливає.

Що мені робити, я просто не знаю. І жіночого щастя хочу і стосунки з мамою псувати не можу,бо без її допомоги ми б не вижили!

Може хто був у такій ситуації, підкажіть, як бути?

12,06,2023

Головна картинка ілюстративна.

You cannot copy content of this page