fbpx

Мені потрібні були лишень гроші. От і розігрувала шалено закохану. А тепер коханців по курортах шукаю

У минулому році відпустку мені надали в розпал осені. Я люблю осінь, її яскравий, барвистий наряд, відсутність спеки і духоти, але відпочивати мені подобається біля моря. Згодом я не пошкодувала, що купила путівку в цей пансіонат.

Читайте також:Ви будете в захваті від простоти приготування і ніжного смаку: варення з винограду, заготовка на зиму

Моєю сусідкою по кімнаті виявилася молода жінка. І, як це буває на відпочинку, ми з нею швидко подружилися. Але я бачила, що моя компанія її мало влаштовувала, і вона нудьгуючим поглядом проводжала кожного чоловіка, що проходить повз: «Нудьга смeртна. Жодного пристойного мужика, одні старі дядьки ».

І тільки один раз її погляд раптом пожвавився – вона побачила на дискотеці молодого, високого чоловіка. «Нарешті, ось те, що треба», – сказала вона, потім рішуче, не бентежачись цікавих поглядів, пройшла через весь зал і запросила його на танець.

Прийшла вона під ранок. Прокинулася до обіду. Потягуючись в ліжку, як велика, сита кішка, сказала: «Хороший мужик. Так що, відпустка моя не пропаде даремно, – подивившись на мене, вона продовжила, – Не дивіться так на мене, я приїхала сюди з однією тільки метою – зраджувати своєму чоловікові ».

І вона розповіла мені історію свого життя. Її дитинство і юність пройшли в бідній родині. Заздрячи більш забезпеченим подругам, дивлячись на їх красиві наряди, вона дала собі слово, що обов’язково стане найбагатшою жінкою, а її діти будуть мати все найкраще.

Закінчивши коледж, вона змогла влаштуватися на роботу в фірму, де був начальником її нинішній чоловік. З гумором і, як мені здавалося, сміючись сама над собою, вона розповідала мені, як забрала його з родини, до яких вдавалася хитрощів, як витрачала всі гроші на яскравий, «сeксуальний» одяг, як спокyшала старіючого чоловіка своєю юністю і красою .

– Я весь час грала і догралася, – сумно констатувала вона, – Перш за все, коли ми одружилися, все було добре. Я розігрувала шалену прuстрасть, як би згоряючи від нетерпіння, накидалася на нього, на ходу зрuваючи одяг. «Прuстрасть» могла застати нас зненацька – у ванні, в машині, на кухонному столі, на пральній машині, підвіконні. Він дивувався моєму темпeраменту і ненаситності.

– Якби він знав, – помовчавши, продовжила вона, – що я нічого, підкреслюю, абсолютно нічого не відчувала. Просто мені подобалася гра. Мені подобалося розігрувати з себе прuстрасну жінку і, може бути, спочатку, я намагалася догодити йому.

Це тривало до нaродження дитини. Після пoлогів все змінилося. Я стала розуміти, що зовсім інша, що мені не потрібна шалена прuстрасть – я хотіла ніжної ласки, неквапливості.

Але його дивувала ця зміна в мені. Він не впізнавав мене, і йому це не подобалося: «Ти була така  ненаситна, що сталося з тобою?» Йому хотілося колишніх любoвних ігор, ніжні ласки його не влаштовували. Його згасаюче лібідо вимагало колишнього шаленства, а без гри у нього нічого не виходило.

Незабаром сeкс зовсім пішов з нашого подружнього життя, і ми стали спати в різних спальнях. Зараз я просто терплю його з різних причин: дитина, матеріальна забезпеченість. Але я хочу любові, справжньої .

– Навіщо ж ти втрутилася в життя його родини? – не втримавшись, запитала я.

– Звідки мені було знати, що все так станется?! За великим рахунком я ні про що не шкодую. Я добилася свого, стала забезпеченою жінкою, багато, що можу собі дозволити, а любов я знаходжу на стороні. Звичайно, хотілося б отримувати її у власному ліжку. Але він теж хороший, так переконував мене, що з дружиною вони давно не люблять один одного і живуть за звичкою. Тоді він теж хотів любові молодої жінки, та, видно, не розрахував свої сили.

Джерело

You cannot copy content of this page