fbpx

Мої тато із мамою знайшли собі нову доньку. Більше того, вчора відбулась у нас дуже неприємна розмова і мені прямо вже сказали, що я повинна влаштовувати своє життя самостійно за межами їхнього дому. Коли ж я запитала, як то так, що мене замінили невісткою, мама відповіла: “Довіку їй у ноги буду кланятись і нікуди від нас не відпущу. Будуть діти свої, тоді мене зрозумієш”

Мої тато із мамою знайшли собі нову доньку. Більше того, вчора відбулась у нас дуже неприємна розмова і мені прямо вже сказали, що я повинна влаштовувати своє життя самостійно за межами їхнього дому. Коли ж я запитала, як то так, що мене замінили невісткою, мама відповіла: “Довіку їй у ноги буду кланятись і нікуди від нас не відпущу. Будуть діти свої, тоді мене зрозумієш”.

Брат у мене завжди був не спокійним. Сам вітер, а навколо нього буря. Що вже тільки мої батьки не казали, як не виховували, а Андрію, що з гуся вода. Але янгола охоронця мав доброго, бо ж завжди виходив сухим із води.

У свої сорок п’ять мама і тато мої сиві і не від років прожитих, а від пережитого. Мама казала, що ще з пісочниці у неї із братом моїм як пішло, то так до його 25 і крутилось колесо негараздів.

Ну а це – оженився брат мій. Дружину свою привів у нашу трикімнатну квартиру, чому зраділи тато і мама несказанно. Ну а як, молода сім’я під боком і на очах? Підказати, допомогти, виручити можна одразу ж.

Мені братова не сподобалась узагалі. Ольга мала важкий погляд і командний голос. Швидко уже під її сопілку і батьки мої танцювати стали, а що найнесподіваніше – Андрій, мій брат, той без згоди жінки і кроку не ладен тепер ступити.

Брат мій іде на роботу о восьмій, повертається о шостій і вже й забув про своїх друзяк. Більше того – вони на квартиру власну гроші збирають, то брат кожну копійку дружині несе. і собі й води мінеральної не візьме.

Лиш я одна сама собі на умі і не збираюсь танцювати перед Ольгою. У нас із нею багато неприємних ситуацій було, але крайня стала останньою краплею мого терпіння.

Приходжу я додому а Ольга сидить у кімнаті в телефоні грає. Мама ж моя з пилосмоком по кімнаті бігає, а та і ніг не підійме, мама навколо пилососить. Я вимкнула з розетки пилосмок і вивернула до Ольги кожуха. Мало того, що в її кімнаті моя мама лад наводить, так та ще й допомагати наміру не має.

Мама мене за рукав і з кімнати. А вже ввечері вони з татом попросили мене підшукати собі окреме житло, бачте, для них мир у сім’ї сина найважливіший у даний момент. А я вношу розбрат.

— Я не чекаю, що ти мене зрозумієш. Матимеш власних дітей, тоді і поговоримо, – сказала мені мама.

Складаю я речі і сльози щоками. Рідні батьки виставили з дому, поміняли доньку на невістку.

От як вони так могли? А головне, як їм очі відкрити на ту Ольгу. Ніби зачаровані усі.

Головна картинка ілюстративна.

You cannot copy content of this page