fbpx
Історії з життя
На старості років моя мати здуріла. Яка в 60 років любов? Проміняла онуків на нового чоловіка – говорити з нею тепер не хочу

Заміж на старості років, навіщо? Проміняла онуків на нового чоловіка.

Знаєте, хочу з вами поділитися з моїми думками. Ось, хоч yбuйте, не можу я зрозуміти тих людей, які виходять заміж, коли їм вже за 60. Хочете поспілкуватися — поспілкуйтеся. Хто заважає вам? Але навіщо одружуватися? Хіба можлива любов в такому віці?

За матеріалами – Пошепки.

Мої батьки одружилися, коли їм було по 30. Разом вони прожили понад 30 років. Але, так сталося, що моя мати залишилась вдовою в 60 років: тато помeр від серйозного захвopювaння. Ми покликали маму жити з нами. Вона погодилася. Зізнатися, вона дуже допомогла нам цим рішенням. Наші діти були ще маленькими, нам потрібна була допомога, щоб самі змогли працювати. Вона робила всю роботу по дому, і дивилася за дітьми, а ми тим часом працювали, заробляли гроші. І були впевнені, що з ними все добре.

Мені здавалося, що все відмінно, крім, звичайно, татової смepті. Ми любили маму, а вона нас. Мій чоловік дуже добре ставився до неї. І ось несподівано в один день мама повідомила, що хоче взяти участь в заході, присвяченому самотнім людям. Я не могла зрозуміти, чому ж їй раптом захотілося цього: адже, тато помep недавно, навіщо ж так поспішати? Однак я вирішила нічого їй не сказати з цього приводу.

Мама пішла і повернулася в прекрасному настрої. Сказала, що познайомилася з новими людьми, чудово з ними поспілкувалася. Ніби ми з нею не спілкувалися… Загалом, вона прийняла рішення ходити на подібні заходи щочетверга. Це означало, що заняття з плавання для сина залишилися під питанням. Я змушена була відпрошуватися в ці дні з роботи, щоб не пропускати заняття.

Ці розваги мене страшенно дратували. Вона там зустріла одного чоловіка і, як вона каже, закохалася в нього. Вони часто спілкувалися, ходили разом на концерт, вистави. Я думала, що рано чи пізно все це закінчиться.

Але виявилося, що я помилилася. Через деякий час мама повідомила, що хоче вийти за нього заміж. І запитала, що я думаю про це. Ну, я сказала все, що реально думала про цю ситуацію. Хто бачив, щоб 60-річна жінка виходила заміж, за ще й з церемонією в РАГСі?

Мама образилася на мої слова і пішла з нашого будинку.

Ми не спілкувалися майже місяць. Я теж була ображена на неї. Адже кинула мене одну і пішла, залишивши всі турботи на мене. Кілька разів хотіла подзвонити і поговорити, але образа не давала мені зробити цей крок.

Читайте також: У черзі познайомилась з красивою 70-річною жінкою. Вона не має дітей – просто тому, що ніколи їх не хотіла. Я запитала її, чи не шкодує вона. Її відповідь вразила

Нещодавно я дізналася, що вона все-таки вийшла заміж. Моя реакція була так само негативною, як і в минулому. У мене навіть немає бажання після цього спілкуватися з нею.

Підкажіть, що робити?

You cannot copy content of this page