fbpx
Культура
Нарешті Потапу і Насті будуть кричати “гірко!” Наприкінці весни Потап і Настя Каменських зіграють весілля, стала відома дата

Організацією весілля Потапа та Насті займається відоме серед українських зірок івент-агентство. Подробиці торжества тримають в суворій секретності.  Джерело

Наприкінці весни 2019 року Потап і Настя Каменських зіграють весілля і поставлять жирну крапку в плітках та чутках щодо їхнього роману.

Читайте також:Ольга Сумська відреагувала на закон про мову в особливій формі

“Це відбудеться 23 травня, в четвер. Нарешті Потапу і Насті будуть кричати “гірко!”. Весілля відбудеться в Києві, а після – молодята відлітають у медовий місяць”, – розповів виданню один із запрошених гостей.

Організацією торжества займається відоме серед українських зірок івент-агентство. Подробиці торжества тримають в суворій секретності.

Чутки про романтичні стосунки артистів ходили майже всі 13 років існування їхнього дуету, але після розлучення Потапа з Іриною Горовою – все поступово стало на свої місця. Почали з’являтися все більше фотографій Потапенка та Каменських з приватного життя і на спільному відпочинку.

You cannot copy content of this page