fbpx

Не можу збагнути,, чи правильно я роблю, що залишаюся самотнім. Друзі кажуть, що це несерйозно у моєму віці

Мені ще з юнацтва здавалося, що бути самотнім найкраще. Навіть через зручність, яку це мені забезпечує. У мене повно вільного часу, мені не потрібно ні перед ким звітувати і голова завжди вільна. І я лише помилився в тому, що моє коло спілкування буде не завжди таке, як я хочу.

Мої батьки вже давно покинули цей світ, а всі друзі – сімейними і у них вже інший світ. У підсумку я залишився один. Так, мені як і раніше подобається моя самотність, однак я не розумію як нею насолоджуватися. Адже всі навколо з сім’ями. Весь мій світ змінився і бути одному тепер не «круто», а скоріше «не перспективно». Це я зрозумів в той момент, коли мені одна моя добра знайома сказала, що без родини в своєму віці я виглядаю несерйозно.

Мені насправді було дивно це почути, тому що мій дохід вельми серйозний, якщо дивитися за мірками країни і мого кола спілкування. Я добре виглядаю, я освічений і затребуваний, але чомусь ніхто не хоче брати до уваги мою «серйозність». Невже сім’я дійсно такий важіль, який потрібен кожному чоловікові? Так, це відповідальність, тому я розумію чому деякі стверджують подібне. Однак нести її можна і в інших сферах життя.

І бажання думати про сім’ю у мене також відбиває постійна невірність з боку дружин. Іноді вони взаємні, а іноді ні. Я розумію, що це не завжди так, але чому всі це ігнорують під приводом «всяке буває»? Адже це неправильно. Ви або будуєте нормальний інститут сім’ї, або не будуйте ніяких осередків зовсім.

Тим не менш, це не скасовує того факту, що я залишився зовсім один. Не в плані оточення, а душевно. Навколо мене повно тусовок, жінок і людей, з якими можна поговорити. Однак це зовсім не ті розмови, які були у нас раніше в нашій компанії. Просто не виходить ні з ким поділитися частинкою свого життя.

Ось саме в такі моменти, коли я опиняюся абсолютно один на один зі своїми думками, мене наповнюють всякі ідеї. Я починаю думати про те, що можливо не так вже й погано мати дружину, яка може тебе в будь-який момент підтримати. І хоча я ніколи не мав таких теплих стосунків з огляду на свою недовіру, мозок все одно намагається знайти виправдання.

Загалом, не знаю як я буду діяти далі. Можливо спробувати пожити в стосунках не така вже й погана ідея. Правда як вирішити проблему з моєю нинішнім самотністю. Все-таки життя протікає зараз, а не потім.

Фото ілюстративне.

You cannot copy content of this page