fbpx
Культура
Ніколи, чуєте, ніколи не даруйте і не приймайте в подарунок мило! Цьому є дуже, дуже вагома причина

Хто вірить в енергетику предметів, то краще від такого подарунку утриматися.

У наш час можна знайти стільки гарного мила ручної роботи і химерної форми, що цілком підходить в якості оригінального презенту. Як ви знаєте, далеко не все підходить в якості подарунку на день нарoдження або будь-яке інше свято. Отже, чи може бути мило подарунком? Джерело

Табу на дарування мила

Якщо людина не забобонна, можете подарувати їй засіб гігієни ручної роботи, але хто вірить в енергетику предметів, то краще від такого подарунку утриматися. Навіть найкрасивіше мило відноситься до категорії небажаних презентів. Сучасні екстрасенси теж запевняють, будь-які засоби гігієни притягують негативну енергію.

Читайте також: А ви знаєте, навіщо це віконце між ванною кімнатою та кухнею в старих хрущівках?

Дивно, але якщо з чиїхось рук прийняти такий дар і користуватися ним, в буквальному сенсі будете «як у піні від мила» у проблемах і неприємностях. Удача буде крізь пальці йти, а найпростіша справа викличе купу труднощів. Разом з тим наздожене хронічна втома і роздратування, яке буде провокувати різні неприємності, свaрки з близькими та друзями.

Народні повір’я стверджують, що крім розбрату подароване мило нічого у відносини не принесе. Мило навіть радять дарувати тому, від кого ви хочете скоріше позбутися. Народна мудрість обіцяє, що після такого презенту людина буквально «змиється» з вашого життя.

Але є виняток — якщо людина сама просить подібний подарунок і не вірить в те, що він може позначитися на ваших відносинах, навіть прикмети безсилі.

Що робити, якщо мило було подароване

Чутливим до прикмет, які точно знають які презенти не можна дарувати жінкам, які заборонено дарувати чоловікам, відомо яким чином можна нейтралізувати дію небажаного дару.

Наприклад, можна відкупитися від подарунка — заплатіть дарувальнику кілька монет. Таким чином ви викупите річ, а не отримаєте дар, що означає — весь негатив буде нейтралізований.

Мило є не найкращим варіантом подарунку. Але навіть якщо хтось підніс такий презент, не варто панікувати. Просто дайте цій людині кілька монет і таким чином позбудетеся від можливого негативу.

You cannot copy content of this page