fbpx
Історії з життя
— Ну, ти й вигадала. Тобто донька твоя, то дитина, а сини так – самі якось розберуться? – не стерпів Олександр, – Вони як підростуть і зрозуміють, що ти оце наробила ніколи в житті нам не пробачать і сестру свою любити не будуть

Ситуація наступна: чоловікові дісталася в спадок квартира від тітки, маленька, але майже в центрі нашого міста. У нас троє дітей, старшій дочці 19, вона вчиться в інституті, двоє хлопчиків – 13 і 6 років. Самі живемо в хорошій 3-кімнатній квартирі, місця поки всім вистачає.

—З чоловіком вже майже не розмовляємо через цю спадщину. Я пропоную відправити жити туди доньку. Вона дівчинка вже доросла і самостійна, скоро буде будувати свою сім’ю. Чоловік вважає, що це несправедливо по відношенню до синів, хоче продати квартиру і поділити гроші порівну між трьома нашими дітьми.

Я вважаю такий варіант абсолютно нерозумним. Суми вийдуть такі, що купити окреме житло всім дітям неможливо, а поки молодші будуть підростати, гроші будуть просто лежати на рахунках. А старша дочка хіба що машину зможе купити.

Я вважаю, що краще синиця в руках. Нехай хоча б одна дитина буде точно забезпечена житлом, а вік хлопчаків ще дозволяє вирішити питання пізніше. Чоловік думає, що в майбутньому між братами і сестрою не буде миру через цю квартиру. Я впевнена, що все буде нормально, хлопчаки ще толком не розуміють всієї ситуації, а згодом можна буде зробити щось і для синів.

Доньці поки наші розмови і думки не відкриваємо, хочемо спочатку самі прийняти рішення. Також чоловік проти мого варіанту, тому що квартира вимагає серйозного ремонту, якщо туди переїжджати жити. А фінансів в даний момент на це у нас просто немає.

Хочу послухати думку сторонніх, як краще вчинити. Чи варто далі переконувати чоловіка або здатися і прийняти його сторону? Може, є ще якийсь варіант, якого я не бачу?

Передрук без гіперпосилання на intermarium.news – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page
facebook