fbpx

Подруга зізналася, що згрішила з моїм чоловіком. Переконувала мене, що сталося все випадково, і вона дуже шкодує про те, що трапилося. Плакала і на колінах просила її пробачити і не руйнувати нашу дружбу. Я все вислухала, як в тумані. В голові все перемішалося, і я не могла толком зосередитися

З чоловіком мене познайомила моя найкраща подруга. Вони разом навчалися і навіть деякий час зустрічалися. Але на момент знайомства зі мною вони вже розійшлися по різних напрямах. Мені він сподобався з першого погляду. Та й я йому теж, як потім з’ясувалося. Ми відразу почали зустрічатися, а після закінчення університету відразу і одружилися.

І ось ми багато років вже разом. Так і продовжуємо дружити з нашою звідницею, так би мовити. Ми завжди дружили сім’ями. Тільки подруга розлучилася, а ми так і продовжуємо жити з чоловіком разом. У нас двоє дітей. Хлопчик і дівчинка. Вони погодки, тому разом їм дуже цікаво.

Ми навіть живемо з подругою в одному будинку, тільки в різних під’їздах. Але це тільки допомагає нам вечорами бігати один до одного в гості і бути в курсі всього, що відбувається в житті один одного. Чоловік завжди приходить їй на допомогу, коли потрібно щось зробити по дому.

Я завжди дуже довірливо ставилася до цих двох людей. Вони єдині, кому я могла довіритися без єдиного сумніву в душі. Я була впевнена, що це найближчі і найнадійніші для мене люди. І я ніяк не могла навіть подумати, що одного разу вони обидва мене зрадять. Та ще так..

Одного вечора до мене прийшла моя улюблена подруга. Чоловік на той момент був у тривалому відрядженні, тому у нас була можливість базікати цілу ніч, перед вихідними. Ми, як завжди, сиділи на кухні і чаювали. Подруга з самого початку здалася мені сама не своя. Якщо раніше вона вела себе дуже вільно і розкуто у мене вдома, то в той вечір її було не впізнати. Вона була, немов скута в рухах і не могла толком підібрати слова для розмови.

Я запідозрила щось недобре і почала розпитувати, що ж сталося. Вона довго не могла зважитися, але, врешті-решт, все ж розповіла про причину такої поведінки. Якби я знала, чим закінчиться ця сповідь, то не стала б, напевно, випитувати.

Подруга зізналася, що згрішила з моїм чоловіком. Переконувала мене, що сталося все випадково, і вона дуже шкодує про те, що трапилося. Плакала і на колінах просила її пробачити і не руйнувати нашу дружбу. Я все вислухала, як в тумані. В голові все перемішалося, і я не могла толком зосередитися. Коли вона пішла під ранок, я довго не могла заснути. Ці новини не давали мені спокою ні на хвилину.

Вранці повернувся чоловік з відрядження. Як завжди, веселий, він почав мене обіймати і цілувати. Але від його дотиків у мене зводило все всередині. Я не могла собі навіть уявити, що мій коханий чоловік мені зродив з моєю улюбленою подругою.

Я так і не змогла поговорити з ним. Все ніяк не можу визначитися, що ж мені далі робити. Чи то все забути і жити далі, адже подруга розкаялася. Але чому мені чоловік нічого не говорить про зраду ?! Невже вона його зовсім не тривожить?!

Передрук без гіперпосилання на intermarium.news – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page