fbpx

Популярна українська телеведуча Маша Єфросиніна прокоментувала участь Марченко у “Танцях з зірками”

Популярна українська телеведуча Маша Єфросиніна прокоментувала участь Оксани Марченко у проекті “Танці з зірками”.

Єфросиніна, яка також танцюватиме в шоу, зазначила, що за останній тиждень їй надійшли десятки дзвінків від преси із запитанням, як вона ставиться до появи скaндaльної ведучої на паркеті, пише Gazeta.ua.

“До участі Оксани Марченко в проекті я ставлюся негативно. Одразу скажу, що я з нею навіть незнайома. Однак вважаю, що дружина у відповіді за дії свого чоловіка, який розхитує політичну ситуацію в моїй країні. Я дуже хотіла стати частиною грандіозного шоу і разом із ним дарувати глядачеві позитивні емоції та радість.

Формат “Танців з зірками” не є ареною для політичних маніпуляцій. Однак я все-таки вірю, що проект залишиться танцювальним і розважальним. І поки буде так, я залишаюся його частиною”, – написала Маша Єфросиніна у Instagram.

Читайте також: Танці з зірками 2018: Маша Єфросиніна розсмішила шанувальників своєю відповіддю на виклик Іраклі Макацарія (відео)

За эту неделю мне поступили десятки звонков от прессы. Вопросы ко мне артикулируются преимущественно такие : « Как вы относитесь к участию г-жи Марченко в шоу?» и «Почему Вы не откажетесь от участия сами, дабы поддержать всю протестующую патриотическую общественность?» Чтобы мои слова не перекрутили, озвучу свою позицию этим постом! К участию Оксаны Марченко в проекте я лично отношусь негативно. Сразу скажу, что я с ней даже не знакома. Однако считаю, что жена в ответе за действия своего мужа, который расшатывает политическую ситуацию в моей стране. Приняв решение участвовать в шоу, я пришла в прекрасный и светлый проект. Пришла соревноваться честно и показывать всё, на что способна. Я пришла за исполнением моей мечты – ТАНЦЕВАТЬ! Я очень хотела стать частью потрясающего шоу и вместе с ним дарить зрителю Положительные эмоции и радость! Во всём мире формат «Танцев со звездами» не является ареной для политических манипуляций, и ни я, ни остальные участники не являются причиной того, что наш сезон приобретает политический окрас. Однако я всё-таки верю, что проект останется танцевальным и развлекательным. И пока будет так, я остаюсь его частью! #ВашаМаша

Публикация от Masha Efrosinina (@mashaefrosinina)

У мережі не вщухають суперечки щодо участі Марченко і звучать заклики виключити ведучу з проекту. Величезна кількість телеглядачів не хочуть спостерігати за дружиною кума президента Poсії Володимира Пyтіна – Віктора Медведчука.

You cannot copy content of this page