fbpx
Політика
Порошенко привітав надання Україні статусу країни-аспіранта НАТО

Наступний крок України на шляху до вступу до НАТО – План дій щодо членства.

Про це президент України Петро Порошенко написав на своїй сторінці у Facebook, коментуючи рішення щодо надання Україні статусу країни-аспіранта, інформує “ТСН“,

“Вітаю важливе довгоочікуване та логічне рішення НАТО підвищити рівень амбіцій України щодо Альянсу! Це стало визнанням реального стану наших відносин з НАТО. Вдячний за тверду позицію підтримки України, для якої одним з ключових пріоритетів національної безпеки є досягнення критеріїв членства в Альянсі”, – зазначив він.

За словами Порошенка, саме про це йшлося під час його останньої зустрічі з Генеральним секретарем НАТО у Мюнхені, а також нещодавньої телефонної бесіди з віце-президентом США.

“Наша наступна амбіція – План дій щодо членства (ПДЧ) для України. Саме цьому був присвячений мій лист Єнсу Столтенбергу в лютому 2018 року, де з посиланням на статтю 10 Договору про заснування НАТО мною було офіційно зафіксовано прагнення України стати членом Альянсу. Тиха дипломатія з просування наших принципових позицій, про що домовлено з нашими партнерами, дає свої вагомі результати”, – додав президент.

Читайте також: В Польщі взяли під арешт трьох українців, яких спіймали на нелегальному занятті