fbpx

Повертаюсь додому, спочатку подумала, що хтось “обчистив” нашу квартиру: помітила одразу, що не було половини фіранок, з половини вікон зняті жалюзі, на кухні не вистачало двох табуреток, половини посуду не було на місці

Історія написана по гарячих слідах. Прожили разом майже три роки. Приблизно рік тому все почало сипатися. Майже щодня якась гарканина. І завжди через дрібниці.

Ну ось, повідомила свого вже колишнього чоловіка про те, що я збираюся подавати на розлучення. Набридло!

Він щось промимрив. Так, до речі, повідомила чоловіка про розлучення у неділю ввечері.

Ранок роз’їхалися по роботах. Цілий день як на голках була.

Повертаюсь додому, спочатку подумала, що хтось “обчистив” нашу квартиру: помітила одразу, що не було половини фіранок, з половини вікон зняті жалюзі, на кухні не вистачало двох табуреток, половини посуду не було на місці. Хотіла дзвонити до правоохоронців, але згадала про свого чоловіка.

Стало цікаво, що він ще забрав із собою… Квартиру він почистив від предметів потрібних і не дуже потрібних досить ґрунтовно.

Ось перелік найдивніших зникнень: пропав йоржик від унітазу (відерце для йоржика було на місці), половинка мила, запасна рожева зубна щітка, дверне полотно в спальні (коробка та лиштва були на місці), пакет з апельсинами, половина хліба, 5 курячих яєць, форма для льоду, половина пакетів (з пакета з пакетами), лампочки (викрутив у ванній та спальні).

Далі — більше: з комп’ютера він видалив завантажені з інтернету фільми і всі фотографії, на яких він був, а найсумніше те, що він спер мій велосипед.

Я все розумію, але навіщо йому йоржик знадобився?

You cannot copy content of this page