fbpx

Приголомшена сказаним, я нерухомо просиділа на кухні до самого ранку. Так би і далі сиділа, але хлопчики прокинулися і мене розворушили. Як в тумані приготувала малюкам сніданок і відвела їх в дитячий садок. Повернулася додому і знову нічого не змогла робити. Дочекавшись вечора, пішла за дітьми. Погодувала, помила, і спати поклала

Я з чоловіком прожила в шлюбі десять років. Все починалося дуже мило і романтично. Були і квіти, і цукерки, і театри, і ресторани. Загалом, все як у всіх.

Після одруження ми довгі п’ять років не могли мати дітей. Були випробувані всі можливі методи традиційні та нетрадиційні. І тільки після прийняття ситуації, що склалася, коли ми повністю розслабилися і просто почали жити, прийшла довгоочікувана радість.

Ми були дуже щасливі і схвильовані. Весь період очікування чоловік дуже мене оберігав і захищав від будь-яких неприємностей. Хлопчики з’явились в строк і здоровими. Ми стали найщасливішими батьками на світі.

Зараз діткам пішов п’ятий рік. Вони вже такі дорослі, але ще такі маленькі. Дуже цікаві хлопчаки в поведінці і в розмовах. Іноді такі висловлювання пролітають, що не кожен дорослий до такого додумається. Я дуже щаслива мама і дружина.

Але кілька місяців тому все перевернулося з ніг на голову. Повернувшись ввечері з роботи, чоловік просто сів на диван і сказав, що йде до іншої жінки. Дітей він не кидає, але зі мною припиняє усілякі відносини. Зібрав речі і пішов не попрощавшись з хлопчиками. Так вони вже і спали.

Приголомшена сказаним, я нерухомо просиділа на кухні до самого ранку. Так би і далі сиділа, але хлопчики прокинулися і мене розворушили. Як в тумані приготувала малюкам сніданок і відвела їх в дитячий садок. Повернулася додому і знову нічого не змогла робити. Дочекавшись вечора, пішла за дітьми. Погодувала, помила, і спати поклала.

У такому режимі я прожила близько двох місяців. Рідним довго не повідомляла про те, що сталося. Я приїжджаю, тому всі рідні проживають далеко від нас. Це і врятувало від ранніх розмов і повчань. Тоді я б цього і не витримала.

Тижнів через вісім почала потроху приходити до тями. Завдяки дітям я не розклеїлась і все витримала. Моє мовчання допомогло мені переживати всередині себе, інакше все могло б бути значно гірше. Улюблена подруга була якраз у від’їзді, а спілкуватися по інтернету мені ніколи. Таким чином, я самостійно пережила той період, але мої найдорожчі чоловіки постійно були поруч зі мною. Тільки дивлячись на них, мені хотілося рухатися вперед і не опускати руки. І добре, що не було кому мене жаліти. Я пережила цю неприємність, і тепер сповнена сил для життя і радості.

Але днями ми з хлопчиками йшли з саду і зустріли колишнього чоловіка і його нову пасію. Хлопчики кинулися до нього в обійми і стали питати, коли він уже прийде додому. Я тихцем забрала їх. Вдома довелося пояснити, що їхній тато тепер буде жити в іншому місці. Звичайно ж, вони нічого не зрозуміли і закидали мене запитаннями, на які я не готова була відповідати. Як могла, відповіла їм.

Мені було складно все це прийняти, але зараз вже все добре. У мене і синів все добре. Я володію невеликим салоном краси, тому робота і гроші у мене були завжди. Завдяки цьому, я зможу спокійно поставити хлопчиків на ноги і дати їм путівку в життя. Допомоги від колишнього чоловіка я не потребую. Якщо він і буде допомагати, то гроші підуть на хлопців. Мені від нього нічого не потрібно. Нехай розважається і радіє життю.

Мені просто цікава одна річ. Зараз діти дуже маленькі, щоб зрозуміти, що трапилося. Але коли вони виростуть, як їх батько буде їм пояснювати, чому віддав перевагу не родині, а довгоногій красуні ?!

Передрук без гіперпосилання на intermarium.news – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page