fbpx
Історії з життя
Раніше я завжди думала, що я дуже добре знаюся на людях. Зараз я зрозуміла, що це зовсім не так. Я це зрозуміла завдяки сестрі чоловіка та його матері. Раніше все було добре, але це тривало лише доти, поки у мене не почались непорозуміння з чоловіком

Раніше я завжди думала, що я дуже добре знаюся на людях. Зараз я зрозуміла, що це зовсім не так. Я це зрозуміла завдяки сестрі чоловіка та його матері. Раніше все було добре, але це тривало лише доти, поки у мене не почались непорозуміння з чоловіком.

Ми одружені вже півтора роки. Перший рік вжили прекрасно. Не було жодних непорозумінь. Мені подобалося абсолютно все у шлюбі, але лише через рік заміжжя, все кардинально змінилося. Останні півроку ми живемо, наче кішка із собакою.

Завдяки цій половині року я зрозуміла для себе дещо. Виявляється, необхідно відпочивати не лише разом із коханим, а й від самого нього. Людина просто з часом приїдається, тому і починаються різні непорозуміння. Спочатку, у нас траплялися дрібні словесні перепалки. Але якщо всі недомовки тримати в собі і накопичувати, то з цього нічого хорошого не вийде. І в нас так і сталося. Наше останнє непорозуміння було дуже значним. За всі роки нашого знайомства такого ще не було ніколи.

Чоловік сказав, що не хоче більше жити разом, а я йому відповіла тим же. Через кілька годин, як пішов чоловік, мені зателефонувала його мама. У нас з нею завжди були теплі довірчі стосунки, і ніколи не було жодних закидів. Я очікувала, що вона зателефонує мені, але думала, що розмова буде складною зовсім по-іншому.

Його мати повідомила мені, що вона, виявляється, завжди молилася, щоб ми розлучилися. Вона була дуже рада тому, що ми зважилися на це. Повідомимо мені це, вона зажадала, щоб до завтрашнього дня квартира мого чоловіка була вільна від ​​мене і моїх речей. Наприкінці розмови вона уже слів не підбирала.

Те, що я була вражена розмовою, що відбулася, це нічого не сказати. Я просто не могла зрозуміти, як така приємна жінка могла дозволити собі так говорити. Я б ні крапельки не здивувалася, якби у нас із нею були якісь непорозуміння чи просто невдоволення. Але наші з нею стосунки були просто ідеальними, а тут таке ставлення, виявляється, було до мене весь цей час.

А потім прийшла сестра чоловіка. ми з нею ніколи не ладнали, а тут на тобі, візит. Побачивши мене, вона завела мене у ванну і добренько вмила. Потім напоїла чаєм і вислуховувала до самого ранку. Втішала, розповіла як пройшла той же період зі своїм чоловіком і вказала на мої особисті помилки. Розкрила мені очі багато на що.

Після нашого непорозуміння з чоловіком вже минуло кілька місяців, і ми чекаємо на поповнення в сімействі. З матір’ю чоловіка я так і не спілкуюся, і не збираюся цього робити. З приводу того дам я їй бачитися з нашою дитиною чи ні ще не вирішила остаточно. Чоловік намагається вмовити мене піти з нею на контакт, але принаймні зараз я до цього не готова.

З його сестрою ми почали спілкуватися набагато краще та частіше. Я тепер точно знаю, що у нашого малюка буде найкраща тітка!

Головна картинка ілюстративна – pexels.

You cannot copy content of this page