fbpx
Історії з життя
Що б в нашій родині не відбувалося, завжди у Марії  Василівни винна я, особливо якщо це стосується грошей. Я – ласунка, я – марнотратна, а синочок у неї святий, що самовіддано і цілодобово висиджує на роботі заради моїх забаганок. Ось це її думка

Я розумію, що невістки для свекрух ніяк не можуть стати «улюбленими доньками», ну, або вкрай рідко і я для своєї не така вже й рідна, але заперечувати очевидне – це в її стилі. . Як же насправді все відбувається?!

Виходила я заміж з великого кохання, а не заради грошей. Мені самій було б не цікаво потрапити в золоту клітку до багача і на цьому зупинити свій розвиток. Після свого технічного університету (за рекомендацією своїх батьків), я за професією працювати не пішла, а просто знаходила для себе нові інтереси. Так я вивчилася на дизайнера інтер’єру, ландшафтного дизайнера і працюю в цьому напрямку. Крім того – я підробляю ріелтором, і можу всі свої знання об’єднувати в одне. Вигідно, правда? І дуже навіть прибутково!

До речі, мені не треба сидіти в офісі і працювати на дядька. Я оформила ФОП, у мене багато клієнтів, я подаю рекламу, та й «сарафанне радіо» налагоджено працює. Якщо треба – виїжджаю до клієнтів на своєму автомобілі, я на нього позику рік тому взяла. Але найчастіше, я сиджу вдома над своїми кресленнями, схемами, планами і задумами – така моя робота. Саме це найбільше і лякає мою Марію Василівну – я сиджу вдома! Подзвонить: “Ти знову на господарстві?”. Що за недолугий вираз? Відповідаю: «Ні, мамо, я зараз працюю!». Вона відразу ятрить: “Так-так, чую, у тебе там начальник лементує, колеги гудять! Як же!”. Ой, як дратує!

Чим займається мій чоловік? Він електрик. Так-так, звичайний електрик на стабільній зарплаті. Але зате високого розряду, і з/п теж висока, з преміями. Але! Всі витрати ми ділимо навпіл: і на житло, і на їжу, і на комуналку, і на меблі. Решта – кожен на свій розсуд. Наприклад, я плачу за свій автомобільний кредит. Чомусь чоловікові своя особиста машина не потрібна, віддає перевагу спортивному стилю – на велосипеді їздить, а взимку і громадський транспорт його не дратує. Одягаємося, до речі, ми теж кожен сам по собі. Навіть подарунки дарувати один одному приємно – виходить, що не тягнемо з сімейного бюджету, а кожен сам витрачається.

Ну це наш спосіб життя, який Марії Василівні не до вподоби. Тим більше, вона вважає мене взагалі ледаркою-домосідкою. Стільки пліток від неї по всій рідні сиплеться! І те, що я сиджу на шиї у свого чоловіка, і те, що я з нього трушу гроші на все оплати, а сама каракулі на папірцях малюю і в інтернетівських соцмережах сиджу від нудьги. Взагалі-то я сиджу в програмах! А ще, що чоловік мені купив машину, взяв за це кредит і сплачує, тому що я по своїх друзях люблю їздити (це по моїх клієнтах). Ось тому її бідненький синок мається, мотається на роботу на велосипеді або в автобусі – все дружина відібрала!

Раз я їй запропонувала на її дачі зробити красивий ландшафтний дизайн в подарунок, це щоб вона бачила, чим я займаюся. Вона підняла мене на сміх: «Я що – не знаю, куди мені там огірки з помідорами посадити?». Вона демонстративно перед всією ріднею та сусідами купує моєму чоловікові речі і каже, що їй доводиться це робити, адже син в лахмітті ходить. Це тому, що вона найчастіше бачить свого сина, коли той по робочому одязі до неї заскакує. Він відмовляється від подарунків матінки, тому що не носить таке! Але зате вже всі сусіди, рідня і знайомі знають, яка її невістка, і як її синок втомився гарувати на мої примхи.

Чесно кажучи, я могла б пначхати на її думку, якщо вже навіть мій чоловік на неї вплинути не може. Але вона ж весь бруд про мене розносить усім-усім підряд! Вже дійшло, що мої батьки мені подзвонили і кажуть: «Не розуміємо, що у вас відбувається: чоловік в лахмітті, ти вдома сидиш!» Ледве їм щось довела. А інші на мене косо продовжують дивитися. Ось як донести Марії Василівні, що я навіть своєю роботою зможу забезпечити всю сім’ю? Як їй це довести?

Просто соромно людям в очі дивитися, всі думають, що я чоловіка вже в кут загнала!

You cannot copy content of this page