fbpx

Що потрібно пoкiйним близьким і рідним? Священнослужитель розповів, як правильно шанувати мepтвих

Що потрібно пoкiйним близьким і рідним? Їм потрібні наше любляче серце і наші добрі справи в пам’ять про них. Це буде найкращим подарунком і допомогою.

Щира молитва вдома і спільна молитва в Церкві – все це разом є нашою турботою про пoкiйних в родині своїй, їх живих душах. Адже у Бога немає мepтвих.

Безумовно, не можна не сумувати про втрати, але скорбота віруючого завжди буде світити, вона не повинна бути гіркою, з відчаєм. Скорбота дає надію і віру на майбутню зустріч.

Традиційно в дні Радониці люди відвідують клaдoвища, прибирають і призводять все в порядок після довгої зими. Це допомагає нам і на фізичному рівні подбати про пoкiйних, дає деяку втіху. Не будемо забувати, що розлука тимчасова.

Читайте також: ПОВЧАЛЬНА ПРИТЧА: “Я БІЛЬШЕ НЕ БУДУ ХОДИТИ ДО ЦЕРКВИ”

Настане час, і ми дочекаємося довгоочікуваної зустрічі. Головне – правильно підготуватися до неї.

Для цього потрібно нам, що залишилися поки тут, добряче попрацювати. Важливо очистити свою душу від усього наносного, від непотрібної лушпиння, позбутися виснажливих нас пpиcтрaстей. Необхідно щодня наближатися до Бога, наповнюючись Його світлом і любов’ю, несучи цей світ іншим.

І тоді, в потрібний момент, ми підемо і зустрінемося з минулими раніше, щоб на власні очі побачити Істину і радісно з усіма переможцями: “Христос воскрес!”

Джерело.

You cannot copy content of this page