fbpx
Історії з життя
Сьогодні найкращий друг вирішив подати на розлучення. Прийшов до мене вилити душу. Сидимо, заправляємося кавою, розмовляємо. А тепер його монолог: — Дружина — недалека! Якою раніше була, такою є і зараз! Залетіла від мене. Ех, якби не дитина, давно б розбігся

— Кинув через неї універ, батьки вигнали з дому, друзів майже не залишилося… Витратив на неї найкращі роки, світанок свого життя! А міг би тусуватися з вами, вчитися.

Знаєте, такі слова здивували навіть мене. Мені навіть каву перехотілося пити. Хвилини дві ми сиділи в тиші, нарешті я, зібравшись з думками відповів йому:

— Залетіла вона з твоєї вини. Ти повинен був купити все необхідне. Так, ти кинув універ, пішов працювати, і дуже добре влаштувався. Твоя зарплата – мрія багатьох успішних людей. Тебе вигнали батьки? За два роки роботи ти задешево купив і побудував свій власний двоповерховий будинок. А друзі? Половина спилася. Якби не вона, у тебе б не було половини того, що є. Вона пройшла з тобою через все.

Він мовчки встав і пішов. На наступний день з’явився до дружини з величезним ведмедем і квітами, ревів, просив вибачення. До чого це я, а до того, що все, що відбувається у вашому житті – це ваш вибір. У вас дівчина чи хлопець, який/яка виносить залишки здорового глузду? А чи не ви колись вибрали цю людину? Вас не влаштовує робота? Хто ж вас тримає на ній? Пам’ятайте, ваше життя – ваш вибір, все інше – відмазки і просто ВАШЕ небажання.

З мережі.

Фото ілюстративне.

You cannot copy content of this page