fbpx

Сьогодні Олегу Виннику 46 : В мережі показали, як виглядав співак в дитинстві (ФОТО)

Український співак, розкрадач жіночих сердець та “ватажок вовчиць” Олег Винник 31 липня святкує свій день нарoдження. Виконавцю виповнюється 46 років. Пише ТСН.ua

За невеликий проміжок часу творчості в Україні Винник зміг завоювати серця багатьох поціновувачів хорошої музики.

Шлях до популярності у Олега Винника почався ще в маленькому селі на Черкащині. Саме мама майбутньої зірки Ганна Яківна прищепила хлопцю любов до української пісні та музики. Співи, гра на гітарі, участь у студентському хорі – дали свої плоди у подальшій кар’єрі артиста, йдеться у “Сніданку з 1+1”.

Читайте також: Просто змішала кефір зі сметаною, і через 2 дні здивувала всіх за столом!

Серйозну творчу діяльність Олег Винник розпочав у кінці 90-х, але не в Україні, а в Німеччині. Саме там, в Берліні, Олег Винник спробував себе на великій сцені театру і почав співати в найкращих європейських мюзиклах.

Олег Винник міг і далі підкорювати Європу, якби не доленосна зустріч зі своїм майбутнім продюсером і бажання писати пісні для себе та співати їх саме на батьківщині.

Вже 2011 року світ побачив перший альбом і перші хіти Олега Винника, які підкорили сeрця багатьох українок.

Сьогодні – національне свято у всіх вовчиць. Бо сьогодні свій 46-й день народження святкує феномен української музики – Олег Винник! А феномен він хоча б через те, що ще 8 років тому всі питали: “хто це такий?”, дивлячись на білборди по всьому Києву, і абсолютно не здогадувались, що буквально за рік цей незнайомець почне збирати тисячі шанувальниць на своїх концетах!

2017 року Олег Винник став найкрасивішим чоловіком за версією популярного журналу, а пізніше співак завоював звання одного із трьох найуспішніших артистів в Україні.

Виконавець часто їздить у благодійні тури й відгукується на прохання про допомогу звичайних людей.

Олег Винник ніколи не приховує свої щирі емоції й відданість глядачам на концертах, однак не любить говорити про особисте життя.

You cannot copy content of this page