fbpx

Сьогодні спеціально спустила колеса у колясці з самого ранку, аби свекруха із дитиною точно вийшла на вулицю без неї. Увесь час поглядала на годинник і об одинадцятій вибігла з роботи на годинку, аби прослідкувати як Інга Василівна з онучкою гуляє. Добре що я така завбачлива, бо те що я побачила, ну ні в які ворота

Сьогодні спеціально спустила колеса у колясці з самого ранку, аби свекруха із дитиною точно вийшла на вулицю без неї. Увесь час поглядала на годинник і об одинадцятій вибігла з роботи на годинку, аби прослідкувати як Інга Василівна з онучкою гуляє. Добре що я така завбачлива, бо  те що я побачила, ну ні в які ворота.

Я із декрету вийшла завчасно. З першого ж дня щільно взялася до роботи. Усі обов’язки виконую чітко та навіть трішки краще, ніж потрібно. Звичайно, два роки в декреті позначаються, але поступово я входжу у колії і показую перші позитивні результати. та й начальниця уже тричі мене похвалила, каже, що такими темпами я доросту до крісла директора регіонального. Звичайно за кілька років воно так і буде, але зараз мені підвищення потрібне, як повітря. адже грошей не вистачає, та й чоловіку зарплатню зменшили.

Доньці моїй два роки і аби я вийшла із декрету свекруха погодилась із нею сидіти. Я на роботі виморююсь дуже, а вдома починається друга зміна. Прибирання, прання, приготування вечері… Та й дочку на мене мама скидає, як тільки я поріг переступаю. Ніби не розуміє, що я виморена після роботи.

Я повертається додому і хапаюся за голову, адже там відбувається справжній розгром. Взятися спокійно за віник та приготувати вечерю я не можу, бо донька на мені буквально висить – скучила за весь день. Ще й свекруха “допомогла” адже змістила малій режим дня.

Бачте, Інга Василівна відмовляється гуляти без коляски, а в колясці донька відразу засинає. Виходить, що на вулиці дитина лише спить, а вже вдома вихлюпує всю енергію і стоїть на вухах.

Чому бабуся не хоче гуляти без коляски? Тому що доведеться по п’ятах за онукою ходити та катати її на гойдалках. У пісочниці гратись, відповідати на мільйон запитань та стежити за її безпекою. Але якби мала так активно проводила час на вулиці, вона б вдома вчасно засинала, а у мене був би час на домашні справи. Проте свекруха робить так, як їй простіше. Вона садить сонну онучку в коляску і намотує годинами кола по парку. Дитина п’ять годин може спати у такому разі.

Сьогодні я узяла і спустила усі колеса в колясці. Інзі Василівні так і сказала, що з дитиною точно доведеться гуляти без коляски, бо колеса треба ремонтувати. Як тільки час прогулянки підійшов, я спеціально із роботи на годинку відпросилась і поїхала поглянути, як там свекруха із малою гуляє.

Що ви думаєте? Інга Василівна котить перед собою коляску, мала спить і те, що колеса спущені свекруху геть не хвилює. Я вже не витримала, підійшла і запитала, як так можна, адже це вже просто не смішно. А свекруха спокійнісінько вислухала мене. а потім видала таке, що хоч стій, хоч плач:

— Я не в тому віці, аби за малою дитиною встигнути. тут волосипеді їздять, самокати. на роликах діти. як ти собі уявляєш це? Я ледь ходжу. а ти мені пропонуєш бігати. пісочниця теж випробування. бо там ті гойдалки, а мала швидка настільки, що я й очима не завжди за нею встигаю. Не підходить тобі моя поміч, то мені ж і легше. – залишила мені коляску із дитиною і пішла.

От скажіть, хіба ж то так важко із дитям просто погуляти дві годинки? Мало того, що вона ні в хаті мені не підмете, ні тарілки не помиє. так ще й робить таке, що мені потім дитина у годину ночі лиш засинає? А тепер ще й образилась.

А що я мала мовчати? Якщо уже пообіцяла допомогти, то допоможи по-людськи. Ну хіба ж не так?

22,04,2023

Головна картинка ілюстративна.

You cannot copy content of this page