fbpx

Сюрприз від чоловіка ледь до розлучення не довів. Тепер дружина планує позиватись

Одна моя приятелька вже який день готова рвати і метати. Посварилась з чоловіком, справа мало не до розлучення доходить. А виною всьому її чоловік, який влаштував коханій дружині «сюрприз», від якого вона вже кілька днів прийти в себе не може.

Читайте також: Ніяких пакетів: де і як краще зберігати хліб аби він не зачерствів

Справа в тому, що вони, як і багато молодих сімей нашої країни, щоб не тулитися з батьками і не витрачати гроші на знімні квартири, вирішили взяти квартиру на виплату. Два з половиною роки збирали на перший внесок, вже почали було обирати квартиру і вивчати умови видачі кредитів в різних банках, але їх плани раптово обламав чоловік моєї приятельки.

Дзвонить їй якось чоловік на роботу під кінець дня і каже: «Дорога, як закінчиш з роботою, виходь, я тебе чекаю!». Вона в шоці: з якого це раптом радості чоловік її вирішив після роботи зустріти?

Робочий день закінчився, вона виходить з будівлі, а перед входом машина стоїть і чоловік її поруч радісний, усмішка до вух. Ось, мовляв, сюрприз вирішив зробити – купив машину. На питання, звідки гроші взялися на машину, відповів, що витратив їх накопичення за 2,5 року, які планувалося пустити на перший внесок.

Приятелька трохи там і не впала. І я прекрасно розумію її обурення, сама б такому «сюрпризу» точно не зраділа. Тепер вона вже думає звертатися до суду, щоб визнати цю покупку недійсною, адже купувалася машина на спільні гроші, а чоловік з нею не радився.

Загалом, непроста ситуація, і приятельці моїй, звичайно, до бoлю прикро. По суті це зрада близької людини: разом будували плани, разом збирали, а він взяв і просто спустив гроші, навіть не порадившись з дружиною. Фактично він купив цю машину для самого себе. Вирішив «побалувати себе шопінгом», мабуть, але трішечки перестарався.

Джерело

You cannot copy content of this page