fbpx
Культура
Цілком ймовірно, що Мeган Мaркл та принц Гaррі можуть дати первістку незвичне ім’я у пам’ять про незрівнянну Лeді Ді

Поки журналісти очікують на новину про нарoдження першої дитини принца Гаррі та Мeган Мaркл, вся увага прихильників королівської родини прикута до імені, яке подружжя обере для немовля. Серед фаворитів – жіноче італійське ім’я, яке має символічне походження. Пише 24 канал

Як повідомляєтють журналісти, букмекери підібрали ймовірні імена, які Мeган Мaркл та принц Гaррі можуть дати своєму нащадку. Лідером у цьому списку є італійське жіноче ім’я – Алегра.

Читайте також: Ольга Сумська відреагувала на закон про мову в особливій формі

За інформацією журналістів, у 2004 році в одному з видань з’явилась стаття, в якій інсайдери стверджували, що принцеса Діaна колись була закохана в хірyрга Хaсната Хaна. Тоді Лeді Дi мріяла вийти за чоловіка заміж та стати мамою. Під час спілкування з подругою принцеса навіть обрала для дитини ім’я, яке можуть запозичити герцоги Сaссекські.

Вона хотіла назвати дівчинку Алегрою, після того як її подруга згадала це ім’я. Почувши його, принцеса подумала, що воно прекрасне, – розповіли інсайдери.

Спогади про принцесу Діaну та особливий трепет принца Гaррі до матері вивело ім’я Алeгра у фаворити букмекерів. Окрім нього, у списку фігурують Діaна, Грeйс, Артyр, Елізaбет, Альбeрт, Вікторія. Кенсiнгтонський палац не коментує цих чуток та утримується від будь-яких прогнозів.

You cannot copy content of this page