fbpx

Тимофій Нагорний прокоментував третій шлюб Лілії Подкопаєвої(відео)

Екс-чоловік олімпійської чемпіонки Лілії Подкопаєвої, яка наразі втретє зібралася заміж, Тимофій Нагорний прокоментував її вибір та розповів, чи спілкується зі спільними дітьми, йдеться у “Світському житті”.

Через те, що новий обранець спортсменки Подкопаєвої бізнесмен із США, то спільні з Нагорним діти Вадим та Кароліна досить тривалий час вже живуть в Америці.

“Я впевнений, що ми про все домовимося, ми цивілізовані люди і коли емоціі проходять, завжди потрібно домовлятися”, – прокоментував ситуацію з дітьми Нагорний.

Тимофій зауважив, що завдяки сучасним технологіям регулярно спілкується з дітьми та дуже радий за колишню дружину.

Читайте також: Любить дарувати діаманти та має бізнес: за кого Лілія Подкопаєва втретє збирається заміж?

“Це прекрасно, коли вона буде жити і відчувати себе потрібною та щасливою. Я минулого року відчував, що у неї є якась напруга, навіть пропонував свою допомогу. Я розумів, що у неї якісь складні стосунки з другим чоловіком. Була операція у неї, у Вадіка, потім машину вкрали. Все протягом одного місяця. Було у неї напружене життя і я вирішив її набрати і сказати, що якщо потрібна якась допомога, то я завжди їй допоможу”, – розповів бізнесмен.

Також екс-чоловік Подкопаєвої відмітив гарний смак колишньої дружини на чоловіків, тому схвалює її вибір.

“Ми приймемо будь-якого чоловіка, якого покохає Лілія Подкопаєва. Я його не бачив, навіть в інтернеті не встиг подивитися фотографію. Я знаю, що у неї гарний смак і щиро бажаю їй щастя. Щоб вона була затребувана, кохана і щаслива”, – відмітив Тимофій Нагорний.

You cannot copy content of this page