fbpx
Події
У 2018 році заплановано відкриття нових пунктів пропуску на українсько-румунському кордоні

У Чернівецькій області в цьому році почнуть діяти нові пункти пропуску на українсько-румунському кордоні – “Красноїльськ – Вікову де Сус” і “Дяківці – Раковець”. Про це в четвер, 11 січня, в ході робочої поїздки до Чернівців повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Зокрема, він назвав жахливою ситуацію, коли на 235 кілометрах відрізка українсько-румунського кордону в Чернівецькій області діє тільки один міжнародний пункт пропуску – “Порубне”.

“Це наша проблема, і ми її негайно вирішимо. Гроші на добудову пунктів пропуску в Красноїльську та Дяківцях виділені, їх відкриють в цьому році”, – заявив Клімкін.

Він також повідомив, що під час поїздки в Чернівецьку область розмовляв з міністром закордонних справ Румунії Теодором Мелешкану про відкриття на території Чернівецької області пішохідних пунктів пропуску.

Читайте також: Українське місто очолило список найдешевших міст світу

“Я дізнався, що для того, щоб відвідати родичів, які знаходяться за 15 кілометрів, деяким людям треба їхати 150 кілометрів. Це неприпустимо. Повинні бути пішохідні пункти пропуску, над цим теж будемо працювати. Особливо це питання стосується гірських регіонів”, – сказав Клімкін.

У свою чергу, Мелешкану сказав, що з боку Румунії міжнародні пункти пропуску повністю обладнані і готові працювати.

“Інфраструктурно у нас пункти повністю облаштовані. Чекаємо, поки з боку України все буде готово і повністю запустимо процес”, – повідомив глава МЗС Румунії.

Джерело.