fbpx
Історії з життя
У мене дуже складна ситуація. Зараз мій чоловік перебуває на межі життя. Йому 64 роки і у нього негаразди зі здоров’ям. Спеціалісти відверто попередили, що йому залишилося недовго бути з нами. І ось я тепер не можу спати. Справа в тому, що у мене є таємниця, яку я зберігаю вже тридцять три роки. Наш син, зовсім не наш

У мене дуже складна ситуація. Зараз мій чоловік перебуває на межі життя. Йому 64 роки і у нього негаразди зі здоров’ям. Спеціалісти відверто попередили, що йому залишилося недовго бути з нами. І ось я тепер не можу спати. Справа в тому, що у мене є таємниця, яку я зберігаю вже тридцять три роки. Наш син, зовсім не наш. Точніше він мій, але біологічним батьком хлопчика є інший чоловік. Не мій чоловік. І тепер я не знаю, чи повинна я зізнатися йому в своєму гріху? У тому, що він все життя виховував чужу дитину?

Я сто разів репетирувала, як йому розповідаю правду. Я поясню, що сорок років тому, коли ми хотіли мати дитину у нас не виходило не через мене, а через нього. Довгі роки я не могла діждати лелеку. Ми були на межі розлучення. А потім під час його відрядження, я зустріла симпатичного чоловіка і з ним поїхала до нього додому. Це була одна ніч – моя єдина помилка. А через три тижні, я дізналася, що при надії. Стільки років нічого не виходило і тут диво. Я відразу зрозуміла, що батько хлопчика – незнайомець з кафе. Але сказати про це чоловікові не наважилася. Він був такий радий дізнатися, що стане батьком, що я просто не змогла вимовити правду.

Я подарувала йому сина. Чоловік був на сьомому небі від щастя. Він і купав хлопчика, і водив в парк і брав з собою на риболовлю. Вони стали кращими друзями на все життя. Ось і зараз мої чоловіки дуже близькі, незважаючи на те, що біологічно не рідні. Мій чоловік став найкращим татом для моєї дитини. Іншого я йому і не бажала б.

Я дивилася, як син росте, як спілкується з «батьком» і розуміла, що цю правду я понесу з собою у інший світ. Але два роки тому, мій супутник життя занедужав. Ми намагалися врятувати його, але безрезультатно.

Чи маю я право в такий складний період сказати правду? Чи повинен він прожити решту місяців знаючи, що його улюблений хлопчик – йому не рідний? Або промовчати і нехай так і піде за межу, як жив? Наскільки це буде правильно по відношенню до нього? Хіба не заслуговує він знати правду?

А якщо він мене не пробачить? Звичайно, не пробачить, бо я себе не пробачила досі. Але якби не ця помилка, то навряд чи ми б змогли зберегти наш шлюб, і прожити таке щасливе життя, виховуючи цю дитину. Все що не робиться, все на краще. Так кажуть? Я сама себе картаю за свій вчинок. Але якби не він, я б так і не стала матір’ю.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.news – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page