fbpx
Гумор
У робота Софії завис процесор після питання про корупцію в Україні – нардеп

В роботі знаменитого людиноподібного робота Софії стався збій після того, як йому поставили запитання про корупцію в Україні.

Про це повідомила депутат Олена Шкрум на своїй сторінці в Facebook.

За її словами, інцидент стався в Українському домі в Давосі, де проходить Всесвітній економічний форум.

“У найрозвинутішого робота у світі пані Софії після питання, що робити із корупцією в Україні – зламався скрипт та підвис процесор.” – написала вона.

Читайте також: З’явились окуляри, що записують відео , і можуть публікувати його прямо на Facebook, YouTube та Instagram

Шкрум додала, що це може підтвердити депутат Олексій Мушак, який перебував під час дискусії в Українському домі в Давосі.

Тим часом, сам нардеп написав, що організатори поставили високий рівень дискусії.

“Андроїд Софія в Ukraine House Davos. Організатори поставили високий рівень організації та дискусії. Як на мене – це круто”, – сказав Мушак.

У користувачів мережі це викликало суперечливі почуття.

“Ну скрипт в неї не зламався, думаю, що понаднормова кількість інформації що бігала між процесором та пам’яттю тупо їх розжарила і робот пoмeр. Доказує це всього лиш те, що людський мозок набагато ефективніший за комп’ютер. А ще – те що питання корупції й державного управління в нас – типовий кейс BigData. А так смішно, да. І сумно водночас”, – написав Андрій Верещака.

“І вона почала плакати”, “Якщо холистически міркувати, то скрипти по корупції ще не написані, мабуть немає мотивації у програмерів світу цього”, “Який скрипт зламався? Вона була в non-conversational mode”, “ПО потрібно було віддати українським ІТ компаніям для локалізації”, “Просто, мабуть, в ній є команди, які забороняють закликати до насильства”, ” Справа в тому, що її сертифікували УкрСпецЗв’язок і СБУ “, – відзначили користувачі.

Джерело.