fbpx
Історії з життя
У цієї жінки є чоловік. А також наречений і 2 бойфренди. І їх усіх це влаштовує

Вона зрозуміла, що одного чоловіка для неї недостатньо.

Мері Крамптон почала досліджувати свою сeксуaльність у віці 29 років. Вона прийшла до висновку, що найбільше її приваблюють полiaморні стосунки.

Що таке поліаморія?

Це коли людина будує любовні відносини з кількома людьми одночасно. Причому вона не обманює нікого. Всі партнери на початку відносин знають, що вони не одні в житті їх коханої людини.

Багатоженство, здається, існувало споконвіку. Але термін поліаморія виник приблизно в 1990-х роках. Мері не єдина, хто вирішив піти цим шляхом. Але ми хочемо розповісти її історію, щоб ви розуміли, що таке дійсно відбувається в наші дні.

З чого все почалося

Дівчина зізнається, що її виховували в традиційній родині. У неї були хлопці, але вона була моногамною. Думка про те, щоб бути відразу з кількома хлопцями, їй не приходила в голову. У 20 років вона вийшла заміж і переїхала в Чорлтон. Мері була на 100% впевнена, що проживе з чоловіком все своє життя.

«У мене іноді були почуття до інших людей. Але я відчувала провину за це і просто сприймала як знак того, що я недостатньо любила свого чоловіка». Коли вона зрозуміла, що шлюб не склався, то зустріла ще одного чоловіка. Але і з ним вона завела моногамні відносини.

Як Мері прийшла до поліаморії?

«Я зрозуміла, що не така жaхлива, коли натрапила на людину, у якої було більше одного партнера». Раніше дівчина взагалі не стикалася з цим поняттям. Але їй було цікаво, як все це працює.

Коли вона зустріла цю людину, вона була не одна. Але, на її щастя, її хлопець також був зацікавлений у «вільних відносинах». Вона запропонувала йому спробувати. І незабаром у нього і у неї з’явилися ще партнери. «Я усвідомила, що все життя було немов у ланцюгах. Але зараз я звільнилася. Любов до більш ніж однієї людини тепер здається мені найприроднішою річчю у світі».

Як живе Мері зараз

З першим своїм «партнером по поліаморії» вона розлучилася. Зараз дівчина одружена з 43-річним Тімом. Але водночас у неї є наречений, з яким вона проведе церемонію прийняття зобов’язань в унітарній церкві Чорлтона.

Крамптон також зустрічається ще з двома чоловіками: Майклом (63 роки) і Джеймсом (73 роки).

Мері зізнається: жоден чоловік не може задовольнити всіх її потреб. А коли зустрічаєшся відразу з декількома, цієї проблеми немає. Наприклад, Тім поділяє її ентузіазм з приводу захисту навколишнього середовища. А наречений Джон ходить з нею до церкви і любить, як і вона, наукову фантастику.

Поліаморія або моногамія: думка Мері

Дівчина не називає поліаморію кращою від моногамії. Але саме їй підходять «вільні відносини». Вона стала більш чесною і відвертою, виросла як особистість і спілкується з чоловіками набагато краще, ніж раніше.

“Звичайно, все це можливо і в моногамних відносинах. Але особисто для мене виявилася краще поліаморія”, – розповідає дівчина.

Читайте також: Вони – олімпійські чемпіони, чоловік і дружина. Йому 83, їй – 79. І вони знову вийшли на лід! Подивіться на їхній приголомшливий виступ!

А ви як ставитеся до таких відносин?

facebook