fbpx

Вона просто нанесла зубну пасту на пригорілу сковорідку, тепер так роблять усі хто хоч раз спробував

У будинку або квартирі найбруднішим місцем прийнято вважати туалет, але це не зовсім так, адже людський фактор зачіпає і інші предмети. Джерело

Якщо у вас є кілька місць або предметів, які вам зовсім не хочеться чистити або відмивати, ось кілька наших корисних порад, які полегшать вам домашнє прибирання.

Читайте також: Всього три хвилини і ручки на вашій плиті засяють первозданною чистотою! Всього один копійчаний засіб з вашої аптeчки створить справжнє диво!

Пригорілі сковорідки.

Проблема більшості домогосподарок і просто любителів посмажити що-небудь на сковорідці. На жаль не завжди виходить видалити багаторічний бруд, але проста відбілююча зубна паста може в цьому допомогти. Досить нанести її на пригорілу сковорідку, почекати кілька хвилин і змити губкою.

Брудний килим.

Змішайте в блендері півсклянки харчової соди, кукурудзяний крохмаль, трохи сушених гвоздичок, 3 лаврових листки і чайну ложку боракса (порошок, який продається в аптeці). Отриману суміш необхідно висипати в банку і посипати на брудні частини килима, почекавши після чого 2 години. Після цього досить пройтися пару раз пилососом по цих місцях і помітити приємну оку чистоту).

Змішувач в душі.

Часто трапляється так, що після виключення води в душі зі змішувача починає капати вода або при його включенні не всі струменя задіюються. Виправити це може звичайний оцет. Досить натягнути на змішувач пакетик з оцтом, закріпивши гумкою і почекати 30 хвилин. За цей час оцет розчинить бруд і осад всередині корпусу і ви знову зможете насолоджуватися усіма струменями.

Чистка блендера за 30 секунд.

Щоб почистити блендер просто налийте в нього 1/4 теплої води і трохи засобу для посуду. Після цього досить запустити блендер на кілька секунд і вилити вміст, прополоскати водою.

You cannot copy content of this page