fbpx
Історії з життя
Я була не права, що чоловікові не говорила про те, що заробляю більше. Щомісяця свій плюс я міняла на долари. У банк не хотіла класти гроші. Тому просто збирала в валюті. Хоча й розумію, що це не найкраща ідея

Я заміжня вже 5 років. Дітей у нас поки немає. Обоє займаємося своєю кар’єрою, тому вирішили поки почекати з продовженням роду.

Чоловік працює в будівельній організації, але не руками, а головою, сидить в офісі. Він там вже 4 роки. Але кар’єрного росту майже не спостерігається. Хоча зарплата у нього хороша.

Коли ми познайомилися, я працювала адміністратором в косметологічної клініці. Мене туди подруга влаштувала. Я там пропрацювала 2 роки. Отримувала 15 тисяч на місяць. Робота не пильна. Все чисто і акуратно. Довгий час мене все влаштовувало. Але потім я вирішила, що пора щось змінювати.

У мене торгівельна освіта. Я довго думала, куди я ще можу влаштуватися на роботу. Якось знайшла вакансію товарознавця у великій мережі супермаркетів. Мене взяли, хоч і без досвіду. Спочатку я отримувала 20 тисяч. Але роботи стало в рази більше, ніж в клініці. Часто пізно поверталася додому. Набагато пізніше від чоловіка. Йому це дуже не подобалося. Але він терпів.

Згодом я набралася досвіду. Зрозуміла, що і як. Доросла до заступника керуючого. А потім і до керуючого. Уже заступником я заробляла більше за чоловіка. Але йому не говорила. Коли стала керуючою, вдома взагалі майже перестала бувати. Прийшла, поспала, прокинулася і знову на роботу. Але робота мені дуже подобалася. Я хотіла набратися досвіду, щоб в майбутньому замутити якийсь свій бізнес.

Так, я була не права, що чоловікові не говорила про те, що заробляю більше. Щомісяця свій плюс я міняла на долари. У банк не хотіла класти гроші. Тому просто збирала в валюті. Хоча й розумію, що це не найкраща ідея.

Ваня дізнався про різницю в доходах, коли випадково знайшов мою заначку. В доларах. Запитав, звідки гроші. А сума там вже лежала не маленька.

Я йому спокійно пояснила, що у мене тепер більше зарплата, ніж він думав. Тому я відкладаю гроші. Планую ще років 3-4 попрацювати в цьому бізнесі, а потім відкрити щось своє. Йому це дуже сильно не сподобалося.

Я не знаю, що там у нього в голові перевернулося. Але він почав мене звинувачувати, що я йому так довго не говорили. Тут він має рацію, звичайно ж. Але я знала, що він не потерпить, щоб я заробляла більше за нього. Він сам мені це говорив. Ще до весілля. Що годувальником повинен бути він. Його так виховали.

!-- Composite Start -->

Крім того, він дуже сильно проти власного бізнесу. Його батько свого часу був підприємцем. Втратив і бізнес, і будинок, і сім’ю в результаті. У нього неправильне сприйняття цієї сфери життя. Але у його батька не було ні освіти, ні досвіду, ні хороших ідей. А в мене є. До того ж я не планую закладати нашу квартиру чи брати величезний кредит в банку. Для цього і відкладаю гроші.

Ми майже тиждень не розмовляли. Потім він трохи пом’якшав. Минуло ще приблизно два місяці. Почалися розмови про те, що пора б нам подумати про дітей.

Яких дітей? Зараз? У мене на себе часу не вистачає. Хто буде про дітей дбати? У мене стільки планів на життя. Я повинна про все забути, щоб стати матусею? Я поки не готова. У мене голова забита цифрами, замовленнями та іншими дрібницями. Як мені ще туди помістити соплі і підгузники.

Я не проти дітей. Але поспішати нам нікуди. Ми ж і раніше не планували народжувати до 35. І зараз нічого не змінилося.

Я прекрасно розумію, що чоловік вирішив, що терміново хоче дитину, щоб мене трохи приструнити. Але також я розумію, що це неправильне рішення.

Лаємося через це вже кілька тижнів. Нещодавно в гості приїжджала його сестра. Ми з нею непогано спілкуємося. Так ось вона мені «по секрету» сказала, що Ваня принципово хоче, щоб я змінила роботу або пішла у відпустку по догляду за немовлям. Що йому не комфортно від однієї думки, що я заробляю більше за нього.

Мене це дивує. Я ж йому ні разу не дорікала в тому, що він заробляє менше. Хоча в голові я розумію, що якщо було б бажання, то він би вже давно займав зовсім іншу посаду. І зарплата була б в 2 рази вища. Але його все влаштовує. Тому я не втручаюся.

Що робити в таких ситуаціях? Чому чоловік не може зрозуміти, що і для жінки кар’єра може бути важлива?

Фото ілюстративне.

You cannot copy content of this page