fbpx

Я й не сумнівалася, що все так і піде, але де я куму могла переконати, що не варто на цього чоловіка заглядатися? «Я варта найкращого» – лиш казала вона, а я просто не хотіла її образити, сказавши правду.

А правда дуже проста – моїй кумі тридцять дев’ять років і невдалий шлюб, дітей у них не було. Чоловік її перший і справді був таким, що й не вартувало зв’язуватися, вона казала, що у нього було гарне почуття гумору і на його фоні вона виглядала красунею.

Але коли це ще було! Двадцять років тому ми всі були молоді і красиві, але з роками все кудись дівається.

Тому Віта вирішила, що буде за собою доглядати і для цього їй потрібні гроші і то великі. Вихід знайшла швидко – заробітки. Їй виходило так з усім в середньому за рік десять тисяч, але вона не перепрацьовувала, смачно їла і гуляла по Італії та інших країнах. Тобто, вона жила у своє задоволення і справді за собою слідкувала.

Далі вирішила взяти дольову участь в новобудові і час від часу приїздила додому, вносити оплату. В один з таким приїздів вона й натрапила на красеня Тимофія. Познайомилася з ним в Мережі, зустрілася і почалося.

– Оксано, він в житті ще красивіший, ніж на фото! Ти можеш в таке повірити?

– Ні, не можу. Ти була б обережна, кумасю, а то різні зараз чоловіки бувають.

– Вічно ти ляпнеш, щоб мені все споганити!, – образилася Віта і більше мене в своє кохання не посвячувала.

Не те, що б я дуже хотіла все знати, просто кума моя, переживаю.

І ось десь через два місяці прибігає вся на емоціях.

– З ним щось сталося або з його мамою — він не бере телефон!

І давай мені розказувати, що не знає його прізвища, ні де живе, а у нього мама нездужає і видно трапилося щось непоправне, бо він просто пропав і вже так три дні.

– Я телефоную в поліцію, щоб його знайшли!

– Тобто, аби тобі знайшли людину, прізвища і адреси якої ти не знаєш? У якого мама нездужає і він у тебе гроші позичив на її підтримку?

– Звідки ти знаєш?

– То позичав?

– Ні, він просто говорив, що мама нездужає і так засумував. Аж заплакав і я запропонувала йому допомогти. Віддала всі гроші, які мала внести за дольову участь, адже життя людини дорожче!

– О, боже… Далі нічого не розумієш?

Кума трималася думки, що він от-от вернеться, а я вже вирішила таки сказати все в очі:

– Віто, ти для мене – найкраща людина у світі, але з чого ти взяла, що такий красень полюбить тебе просто так?

– Бо я варта любові!

– Я не заперечую, але ж не такого чоловіка! Та подивися на себе реальну та й підбирай собі кандидата під стать, а то вибираєш гарну обгортку, а там таке всередині!

Кума пішла, звичайно, що вона образилася, бо я її не ціную, так нічого й не зрозуміла. Чи то я просто не вмію пояснювати? В стосунках має бути рівність, а не заглядати потім один одному в рота, купувати прихильність поступками чи грошима.

Через тиждень Віта далася чути, сказала, що кавалер її всюди, де міг заблокував, але вона все одно написала заяву.

– Хай буде, якщо не знайдуть, але все одно, я мала так вчинити.

Ми помирилися і вона знову вернулася на заробітки, бо ж не хоче аби платіж було протерміновано.

А через два місяці вислала мені фото з чоловіком і питає моєї думки. І я бачу, що вони на фото однакові по красі, ще би були однакові в бажанні створити родину – то все було б чудово. написала, що класно дивляться, але. Все залежить від її відчуттів і почуттів. Вона сама має відчути. Чи це її людина чи ні. Правда ж?

Історія написана з реальних подій, імена та обставини змінені в інтересах головних героїв.

Фото Ярослава Романюка

Автор Ксеня Ропота

You cannot copy content of this page