fbpx

Я не вірю, що це ідея мого сина, а це все невістка зробила, обкрутила його, бо ж всім відомо, що ніч день перераджує. Не може чоловік прийняти не свою дитину!

Мій син у мене пізній, тільки в сорок років я наважилася на те, що треба подумати про своє майбутнє і те, що я залишу після себе рідній людині. У мене все було, що потрібно в житті – гарна робота, велика квартира, збереження. Лишати це все сестриним дітям я не хотіла, бо надто я багато працювала і з роботи не вилазила, щоб все це мати.

А тут хтось чужий прийде в мою квартиру і буде в ній жити.

Батько дитини й не знав, що я була при надії, я це зробила на курорті, а там паспорт не перевіряють і радіють, що більше ніколи в дійсності не зустрінеш цю людину, бо краще мріяти, що тебе люблять і пам’ятають, ніж точно знати, що ти була просто епізодом.

Син ріс дуже енергійним, я ще раз наголошую, що він був повністю дужим і ці брехні невістки вони просто не мають під собою ваги!

Вже синові двадцять п’ять і він привів цю Олесю. Така знаєте, гарна й незалежна дівчина і ще й старша від нього на два роки.

– Сину, навіщо тобі така гарна жінка?, – прямо сказала я йому, – Ти все життя будеш переживати за неї чи не рильце у неї в пушку.

– Мамо, ми любимо один одного.
– Ну-ну.

І я виявилася правою! Вона його обкрутила, бо старша і вже пройшла Крим і Рим! Не вірю я, що вона до стількох років та нікого не мала.

Почали вони жити разом на орендованій квартирі, бо в моїй Олеся жити не захотіла, ґаздинею захотіла бути. Ага.

Крутити сином моїм хотіла і крутила! Що тільки не захотіла – все мала!

То в Європу їздили. То по ресторанах, то плаття їй. Все з мого сина тягнула, а дітей так і нема.

Рік, два, три.

А далі радість у мого Тарасика – Олеся при надії.

Звичайно, що я зраділа, бо ж рідний мій онук, а краще онучка буде. Вона мені вже почала подобатися до того дня.

Я прийшла до них в гості і почула уривок розмови з якої виходило, що дитина не мого Тараса!

– Сину, – я не стала мовчати, – Дитина не твоя! Збирай речі і переїжджай до мене. Я ж тобі казала, що така гарна жінка і старша за тебе, вона буде тобою крутити.

– Мамо, я знаю, що дитина не моя, – тихо сказав син.

– Ти що? Ти що таке говориш?! І ти це їй пробачиш? Будеш не свою дитину ростити? Ти ще молодий і знайдеш собі гідну дівчину, а вона хай йде до того, хто їй ту дитину пристарав!

А далі таке почав говорити, що це на голову не налазить, бо це все було побрехеньками! Бачте, він не може мати дітей і вони вже пройшли все, що могли. А потім він наполіг на тому аби підібрати людину схожу на нього і це буде рідна дитина для Олесі, адже з дитячого будинку брати не хотіли.

Я в це просто не хочу вірити, бо він у мене ні на що ніколи не скаржився.

Я впевнена в тому, що невістка цю дитину нагуляла, а йому подала як таку, що на нього буде схожа і ще й гроші він їй дав на все це! Отак обкрутити мою дитину!

Бо вона старша за нього, бо вона красивіша за нього, бо має більше досвіду, а мій горобчик просто любить і все. Не такого майбутнього я хотіла своїй дитині, не для чужої дитини я назбирала стільки всього, не для цього я працювала всі ці роки.

Але син мене слухати не хоче і як тільки я починаю говорити про Олесю, то кидає слухавку. Як мені врятувати сина?

Історія написана з реальних подій, імена та обставини змінені в інтересах головних героїв.

Фото Ярослава Романюка

Автор Ксеня Ропота

Дорогі читачі, підписуйтеся на наш канал у youtube. У світі, де кожен крок — це новий розділ історії, наш канал на YouTube — місце, де заглиблюємося в неймовірні та емоційні перипетії життя. Тут розкриваються таємниці, розгортаються непередбачувані події, і кожна історія — невичерпне джерело натхнення. Приєднуйтеся до нашого спільноти, де кожен вечір — це нова можливість перенестися в захопливий світ реальних історій. Підпишіться зараз і не пропустіть мить, коли життя переплітається з найцікавішими подіями!

Будемо вдячні за коментарі та відгуки від вас.

You cannot copy content of this page