fbpx
Здоров'я
Яk нe старіти? Просто вимкніть налаштування старості

На нашому обличчі відображаються всі емоції, які ми переживаємо. Багато разів доведено, коли людина відчуває негативні переживання, вона задіює більше м’язів, ніж в момент вираження радості. Таким чином, через велику кількість м’язових спазмів прискорюється процес старіння шкіри. Джерело

Контролювати свою міміку, але можна вдатися до однієї цікавої техніки, що дозволяє підтримувати шкіру обличчя в гарному стані.

Біоенергетичні техніки, що зупиняють старіння

Надягаємо маску молодості

Користуватися чудодійною методикою «маска молодості» потрібно щоранку, оскільки в цей період м’язи обличчя максимально розслаблені.

Прокиньтеся на 5-10 хвилин раніше, ніж звичайно, але не поспішайте вставати. Полежіть з закритими очима, згадуючи найприємніші моменти у вашому житті. Зосередьте увагу на те, яким гарним було ваше обличчя, як світилися очі, сяяла шкіра. Подумки приміряйте на себе цю щасливу маску і остаточно прокидайтеся, зберігаючи відчуття легкості та позитиву.

Кожен раз, коли вам протягом дня захочеться відобразити на обличчі негативні емоції, згадуйте, що на вас надіта маска, що не дозволяє вам напружувати м’язи обличчя і провокувати заломи шкіри. Перед сном дозвольте собі розслабитися і трохи покривлятися, а вранці знову користуйтеся омолоджуючою технікою.

Медитація з фотографією

Напевно багато хто чув фантастичну історію про портрет Доріана Грея. Розгульний спосіб життя персонажа ніяк не відбивався на його зовнішності, зате його зображення брало всі удaри не себе і ставало некрасивим з кожним днем. Це може здатися неймовірним, але щось подібне може повторити кожна людина.

Існує маловідома біоенергетична техніка, яка допомагає підтримувати молодість завдяки медитації з фотографією:

Знайдіть одиночний знімок, на якому ви собі найбільше подобаєтеся. Він не повинен бути оброблений фотошопом або іншими програмами. Зображення повинно нести тільки вашу чисту енергетику. Якщо воно є тільки не електронному носії, роздрукуйте його.

Помістіть фотографію в красиву рамку. Поставте її перед собою і прийміть зручне сидяче положення.

Для початку потрібно зосередитися на роботі і перестати думати про сьогодення, проблеми та повсякденні турботи. Можете взяти в руки кристал кварцу, який допомагає налаштовуватися на медитативні практики.

Коли ви будете готові, починайте вдивлятися в знімок, подумки занурюючись в той момент, який був відображений на папері. Згадуйте відчуття любові до себе, відновлюйте в пам’яті позитивні емоції.

Закрийте очі і постарайтеся стати тією людиною на зображенні. Вимовте подумки три рази: «Я фіксую себе у віці N років (вік, в якому ви фотографувалися) і залишаюся в ньому».

Піднесіть долоні до зображення і відчуєте вібрації, які від нього виходять. Подумки зробіть енергетичний зліпок себе і прикладіть руки до свого обличчя. Відтворіть образ зі знімка, відчуйте, що шкіра розгладилася, тiло підтяглося, зовнішність змінилася в кращу сторону.
Приберіть руки від обличчя, складіть їх так, щоб пальці виявилися переплетеними. Тричі повторіть про себе: «Мій вік скинутий, мені зараз N років, я молода, красива і сповнена сил. Я зберігаю відчуття молодості і щастя ».

Розблокуйте руки і приберіть фотографію.

Читайте також: ІМУНОЛОГ: «ЛІКУВАТИ ЗАСТУДУ І БРOНХІТ ПОТРІБНО МОЛОКОМ. ПАРОЧКА ІНГРЕДІЄНТІВ – І ЛІКИ ГОТОВІ! »

Зберігайте знімок окремо від інших, нікому його більше не показуйте. Повторюйте медитацію в міру потреби.

Магічні способи повернути молодість

Ритуал «Місячне омолодження»

Відомо, що Місяць протегує жіночому началу. М’яка енергетика нічного світила має велику силу і при правильному застосуванні здатна створити диво, наприклад, повернути молодість. У минулі часи жінки, що займаються окультизмом, практикували купання в водоймах у період повного місяця. Вважалося, що в цей час Місяць має особливу енергетику, а його містичне світло наділяє красою і молодістю.

Саме на цьому віруванні заснований ритуал «Місячне омолодження». Він є адаптованою версією старовинних церемоній і може бути відтворений в міських умовах. Отже, вам знадобиться 1-2 літри води. У ніч повного місяця налийте рідину в прозорий скляний глечик або банку. Поставте ємність на підвіконня так, щоб місячне світло висвітлювало її своїм сяйвом.

Рано вранці, до сходу сонця, приберіть воду в темне місце. Дістаньте її ввечері, коли на небі знову здасться нічне світило. Помийте обличчя сім раз, примовляючи: «Місячна вода, змий старість з обличчя. Як Місяцю спадати, так моїм зморшок зникати. А як в зростання Місяць піде, його світло мені красу принесе ».

Вмиватися зарядженою водою можна до молодика. Потім потрібно дочекатися наступного повного місяця і повторити обряд. Продовжувати, поки не досягнете бажаного результату.

Омолоджуючий обряд з молоком і медом

Ще одна процедура, популярна в давнину, була заснована на дивовижних властивостях молока і меду. Так, легендарній Клеопатрі ванни з цими компонентами допомагали довгий час не старіти і підтримувати красу. Серед езотеричних методів підтримки молодості збереглося безліч обрядів, що мають багато спільного з царськими косметологічними процедурами.

Скористайтеся одним з найпростіших методів. Для обряду знадобиться мед (обов’язково справжній) і молоко (в ідеалі потрібно використовувати незбиране). Дочекайтеся, коли день співпаде зі зростаючим місяцем.

Поставте перед собою склянку молока, блюдце меду і глибоку порожню тарілку. Прочитайте змову 3 рази: «Стану білою як молочна ріка, сонячний мед мені молодість дає, очі мої сяяти змушує, силою і фортецею наповнює. Століття мені не старіти, про немочі не згадувати, свіжістю світитися, краше з кожним днем ​​ставати.

Хай буде так! »З’їжте одну ложку меду і скажіть:« Завжди мені залишатися молодою, красивою, а так людям милою ». Вмивайтеся молоком над тарілкою, примовляючи: «Як краплі нікому не злічити, так і мою молодість нікому не відняти. Всю старість змиваю, чистий лик залишаю ». Молоко, яке залишиться в тарілці, необхідно вилити під будь-яке «живе» дерево.

Створення магічного дзеркала

Дзеркала дуже добре акумулюють енергію. Якщо ви хочете отримати не простий, а магічний аксесуар такого роду, скористайтеся наступним способом. Для початку купіть нове дзеркало круглої форми. Намагайтеся не виглядати в нього, поки не прийде час зарядити його вашою енергетикою.

Сам ритуал потрібно проводити на зростаючому місяці в п’ятницю або суботу. Увечері сядьте біля вікна так, щоб вас висвітлював місяць. Покладіть перед собою дзеркало і Умийтесь його чистою водою. Вдивляючись в своє відображення, читайте 7 разів: «Місяць світлий, місяць ясний, дай же мені лик чистий і ясний. Поверни час назад, щоб вік мені красою сяяти. То в дзеркалі відіб’ється, та моїми словами заповідається. ». Під час виголошення змови акцентуйте увагу тільки на свої достоїнства. Не шукайте в собі вади, адже відображаючи дзеркало запам’ятовує і зберігає інформацію, яку ви їй транслюєте.

Після обряду обгорніть дзеркало в білу матерію і заховайте подалі від чужих очей. Заряджайте таким чином дзеркало кожен місяць. Воно стане вашим особистим талісманом краси і молодості.

facebook