fbpx

Якщo у вас важкий період в житті – прочитайте цю молитву! Дужe пoтужна!

Пам’ятаю не вірила я ще, залишилися з чоловіком в чужій країні, ні знайомств, ні грошей … Залишалося тільки на Бога сподіватися. Я згадала про цю молитву і всю ніч гаряче молилася. І допоміг нам Микола Чудотворець – в той день чоловікові зателефонували і запропонували хорошу роботу. З тої пори я повірила. Ділюся з вами цією надзвичайно сильною молитвою. Джерело

Не всі вірять в силу молитов, однак, при виникненні серйозних життєвих труднощів часто просять допомоги у вищих сил. Найбільші святі, які довели за життя свою праведність і непорочність душі, багато століть доносять благання про допомогу Отця Небесного.

За свідченням багатьох людей, молитва Миколі Чудотворцю дійсно допомагає, рятує від усіляких бід, проблем і хвoроб. Народ вірить, що молитва Чудотворцеві навіть змінює долю. Він чує тих, хто молиться і допомагає всім, кому потрібна підтримка у важкій ситуації. До нього звертаються з проханнями про заступництво, здоров’я, заміжжя, умиротворення душі та іншої допомоги.

Святитель Миколай вважається покpoвителем моряків, мандрівників, так як при житті він зміг приборкати бурю в море. Православна молитва Миколі Чудотворцю – одна з найсильніших. Якщо молитва дійсно щира, йде з самого серця, вона може змінити життя людини на краще, зцілити і зробити диво.

Сприятливі зміни відбуваються не тільки в житті самих молільників, а й тих, про кого вони моляться. Чудотворець допомагає навіть в найважчих і, здавалося б, безвихідних випадках. Дієвість цієї молитви підтверджена багатьма дивами, які відбулися з тими, хто за допомогою щирого молитовного звернення зміг змінити своє життя в кращу сторону.

Молитва Миколі Чудотворцю:

“О Благий Чудотворче і неабиякий угодниче Христовий Отче Миколає! Світу всьому виділяючи багатоцінне милості миро й невичерпне море чудес, фортеці духовні уставляєш, і я славлю тебе любов’ю, преблаженний Святителю Миколо: ти ж бо маєш повагу до Господа, від всяких малих свобод, та покликаний ти: Радуйся, Миколо, великий Чудотворче, радуйся, Миколо, великий Чудотворче, радуйся, Миколо, великий Чудотворче!

Радуйся, у шатах ангельських наpoджений, як же у плoті чистий; радуйся, і водою і вогнем хрещений, як же у плоті святий. Радуйся, наpoдженням своїм батьків здивуй; радуйся, силі душевній або по різдві явись. Радуйся землі обіцяній; радуйся, кольору Божественному. Радуйся, лозі доброчесного винограду Христового; радуйся, дереву чудоточного раю Ісусового.

Читайте також: ПОВЧАЛЬНА ПРИТЧА ПРО ВПЕВНЕНІСТЬ В СВОЇХ СИЛАХ І ПРО ТЕ, ЯК ВЗЯТИ ІНІЦІАТИВУ В СВОЇ РУКИ

Радуйся, райському баченню; радуйся, миро Христових пахощів. Радуйся, бо тобою відгониться ридання; радуйся, бо тобою приноситься радість. Радуйся, Миколо, великий Чудотворче, радуйся, Миколо, великий Чудотворче, радуйся, Миколо, великий Чудотворче!

Радуйся, образі ягнят і пастирів; радуйся, святу чистилищ і звичаїв. Радуйся, чеснот великих вмістилище; радуйся, святині чисте і чесне житло! Радуйся, світильниці всесвітлій і вселюбимій; радуйся, світлу златозорному і непорочному!

Радуйся, достойний Ангелів співрозмовнику; радуйся, добрий людей наставнику! Радуйся, правило віри благочестивія; радуйся, образу лагідності духовності! Радуйся, бо тобою від приcтрaстей тiлесних позбавляємося; радуйся, бо тобою солодощами духовними наповнюємося! Радуйся, Миколо, великий Чудотворче, радуйся, Миколо, великий Чудотворче, радуйся, Миколо, великий Чудотворче!

Радуйся, позбавленням від смутку; радуйся, милостиню благодаті. Радуйся, скорий утішителю в біді сущих; радуйся, страшний наказателю обидящих. Радуйся, чудесам безоднім, Богом зцілених; радуйся, закону Христовому Богом написаним.

Радуйся, міцне подають зведення; радуйся, право стоять твердження. Радуйся, бо твоя всяка істина збувається. Радуйся, Миколо, великий Чудотворче, радуйся, Миколо, великий Чудотворче, радуйся, Миколо, великий Чудотворче!

Радуйся, всяким зціленням; радуйся cтрaжденним помічник!

Радуйся, світанку, сяюча уночі гріховно блукаючим! Радуйся і будь готовий просити достаток! Радуйся, багато разів проханням; радуйся, старій сивині і силу оновлюй! Радуйся таїнствам Божих вірний служителю. Радуйся, бо тобою благонравне житіє виправляємо. Радуйся, Миколо, великий Чудотворче, радуйся, Миколо, великий Чудотворче, радуйся, Миколо, великий Чудотворче!

Радуйся, що нас від убожества вічного вилучали; радуйся, багатство нетлінне подавали! Радуйся, що не голодні; радуйся, що невичерпне життя! Радуйся, від заколоту і лайки; радуйся, що від кайданів і полону звільнений! Радуйся, преславний в бiдах заступнику; радуйся, превеликий в напасті заступнику! Радуйся, Миколо, великий Чудотворче, радуйся, Миколо, великий Чудотворче, радуйся, Миколо, великий Чудотворче!

Радуйся, осяянню Трисонячного світла; радуйся, дню не заходимого сонця! Радуйся, свічкам, Божественним полум’ям запаленим; радуйся, бо тобою навчимося поклонятися Творцеві в Трійці! Радуйся, Миколо, великий Чудотворче, радуйся, Миколо, великий Чудотворче, радуйся, Миколо, великий Чудотворче!

Радуйся, всіх чеснот дзеркало! Радуйся, Богу і Богородиці, все наше уповання; радуйся, тiлу нашому здоров’ю і спасінню душ! Радуйся, бо тобою від вічної cмеpті звільняємося; радуйся, бо тобою безкінченним життя сподобляємся! Радуйся, Миколо, великий Чудотворче, радуйся, Миколо, великий Чудотворче, радуйся, Миколо, великий Чудотворче!”

You cannot copy content of this page