fbpx
Історії з життя
Закони, за якими живе нaш Bcесвіт

1. Закон пустоти. Якщо вам потрібні нові черевики, викиньте старі. Якщо вам потрібен новий одяг, розберіть вашу шафу. Ви повинні з доброї волі розлучатися з вашими стереотипами.

2. Закон циркуляції. Будьте готові відпустити щось, чим ви володієте, щоб отримати те, що ви хочете.

3. Закон уяви. Спочатку ви повинні побачити процвітання у вашій уяві. Зробіть опис свого ідеального дня і не показуйте його нікому, крім того, кому довіряєте. Тримайте цей опис де-небудь під рукою, і в вільний час перечитуйте його.

4. Закон творчості. Людина може досягти процвітання за допомогою енергії свого мислення, інтуїції та уяви.

5. Закон відплати і отримання. Якщо ви віддаєте щось, то це повертається в десятикратному розмірі. Коли ви отримуєте блага, дуже важливо ділитись ними з оточуючими. Якщо у вас – дар, і ви не використовуєте його, то ображаєте вашу Божественну природність. Щоб з належною шанобливістю ставитися до своїх здібностей, ви повинні радіти дарам і розділяти їх з іншими. Якщо ви робите це, ви приваблюєте ще більше благ у своє життя.

6. Закон десятини. Всесвіт завжди візьме свою десятину. Це просто закон доброзичливості джерела підтримки – 10% від усього, що ви маєте. Ви ніколи не знаєте, як ваша десятина повертається до вас. Гроші – звичайне явище. Але вона також може прийти у вигляді примирення з кимось, з новими дружніми стосунками, у вигляді одужання і так далі.

7. Закон всепрощення. Якщо ви не можете прощати людей, ви не можете приймати своє багатство. Якщо ваша душа заповнена нелюбов’ю, любов не може знайти в ній собі місця. Ви повинні позбавитися від негативних почуттів, які пожирають вас і не дають вам спокою.

Цей список склав знаменитий психолог Ренді Гейдж.

Фото ілюстративне.

You cannot copy content of this page