fbpx
Історії з життя
Запросив мене кавалер на побачення до себе додому. Я аж підскочила від радості. Йдемо, а я так, для годиться і запитую, що з собою взяти? І знаєте що? Сама купила, сама оплатила, тільки те і їла. А зранку він так галантно мене в таксі посадив і двері зачинив. За таксі я сама платила. О як!

Пишу сюди, тому що хочу в собі розібратися – що зі мною не так? Може хто порадить. Мені 27 років, а сім’ї немає, живу з мамою, зустрічаюся з хлопцем, але не знаю, як до нього ставитися: нахабніти або все залишити як є.

Дивний він якийсь – чи то я не розумію, чи то це зараз нормально для молодих хлопців – не платити за дівчину, а іноді навіть і за себе ?! До нього я зустрічалася з дорослим чоловіком, подружки мене вчили брати від життя все, а точніше – «від спонсора». Спробувала – не сподобалося: любові немає, зустрічатися з ним не надто приємно, подарунки виявилися не потрібні, тому розлучилися.

Півроку тому в інтернеті сподобався мені один хлопець, на рік молодший за мене, дуже симпатичний, стали листуватися. Він написав, що живе з бабусею, якій допомагає, батьки живуть окремо і дуже далеко. Я так його пошкодувала – ну треба ж, покинутий батьками хлопчик під опікою у бабусі, напевно, доля нелегка. Я сама запросила його в літнє кафе в центральний парк, якраз після того, як отримала зарплатню, вирішила, що гроші з нього тягнути не буду. Щоб він не витрачався, я оплатила відразу рахунок, поки він не прийшов, взяла кілька коктейлів і морозива. Він прийшов, ззовні сподобався і дуже.

По ходу розмови я дізналася, що бабуся – це не бабуся, а енергійна жінка у якої є свій невеликий магазин продуктів, вона власниця! Батьки живуть за кордоном, поїхали туди чотири роки тому, надсилають гроші і одяг, він єдиний у них син. Хлопець допомагає бабусі тим, що возить на мікроавтобусі продукти в магазин, тобто заробляє у неї, а я думала, що його допомога – це догляд за недужою старенькою. Коли почали йти з кафе, то я хлопцю сказала, що вже все сплатила, а він тільки знизав плечима і ми пішли в парк на атракціони.

Я думала, що він тут себе покаже як кавалер, але ні ж. Я захотіла покататися на двох атракціонах і платила за це сама, він не пішов, відпочив у тирі, за власні гроші. Потім ми роз’їхалися, він тільки проводив мене до зупинки на автобус. Я вже почала замислюватися: а чи варто з ним далі зустрічатися, як він запросив мене до себе додому – бабуся була у від’їзді. Я запитала, що потрібно купити, а він не соромлячись, сказав:

— Те, що ти сама захочеш!

При цьому він навіть не спитав мене – чого хочу я, купив би у себе в магазині! Що я принесла, тим і пригощалась! А коли вирішили замовити піцу, він став шукати готівку, мовляв, з картою зараз не все гаразд. Поки шукав, привезли піцу, я оплатила! А вранці він мене посадив на таксі, поцілував і все! Грошей не дав на проїзд, я знову ж платила сама.

До речі, квартира у них з бабусею велика і круто обставлена, явно не бідують. Коли він черговий раз запросив мене на побачення, я сказала (нібито жартома), що без квітів йому приходити соромно. Він сказав що зрозумів, і приніс букетик садових квітів. Такими бабульки на базарах торгують за 20 гривень, але букет був правда красивий. Ми просто гуляли, а потім він сказав, що йому треба купити джинси, заскочили в магазин. Там я пригледіла класний ремінь для себе, сказала хлопцю, що шкода – грошей стільки не взяла. Я сподівалася, що він мені його купить, але він навіть в борг не запропонував, просто проігнорував. А я і промовчала.

А ще потім він покликав мене сходити на день народження до його друга, сказав, аби я не хвилювалася – подарунок він вже купив. Але перед будинком цього друга ми зайшли в магазин: вирішили купити те, що кожен хоче пити. Кожен узяв що йому до вподоби і на касу ми йшли порізно Я весь час мовчу, не можу я просити за себе заплатити! Було страшенно неприємно, але все скрасила приємна атмосфера на дні народження, я хоч друзів мого хлопця побачила: класні вони, причому про мого кавалера відгукуються дуже позитивно і видно – його поважають в компанії.

Ось і не знаю, може бути це нормально – такі грошові відносини: кожен сам за себе платить? Або це у хлопця щось не так з баченням світу?

Передрук без гіперпосилання на intermarium.news – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page
facebook