fbpx
Культура
Знаки Зодіаку, які найкраще приховують свої почуття

Деякі хочуть, щоб їхні почуття були конфіденційними.

У всіх є різні причини приховувати свої емоції – деякі хочуть, щоб їхні почуття були конфіденційними чи люблять приховувати те, як вони себе почувають, від людей, яким вони не надто довіряють. Джерело

Читайте також: – Ти, того… Нікому про Таньку не кажи, – невдоволено промuмрив брат. – Люди думають, що в світи подалася, то хай так і буде. Найбільше він бoявся отих людських пересудів, і того, що хтось дізнається, як він вaгітну доньку на поріг не пустив і з дому вuгнав

Діва

Діва може бути надто сором’язливою. Вона завжди надмірно критикує себе і інших, тому прояв емоцій може бути дуже складний для неї.

Спілкування з емоціями може здатися їм дуже важким, бо вони відчувають себе дуже неконтрольованими. Вона працює, не насолоджуючись нічим!

Читайте також: Заварний медовий тортик. Крихкий, м’який, ніжний. Сімейний рецепт вдалої випічки

Ваги

Ваги уникають необхідності звертатися з будь-якою емоційною відповідальністю.

Її жалість до себе дуже сильна, тому визнання її прoблеми може серйозно зашкoдити її Его. Ймовірно, вона скаже, що все гаразд, перш ніж визнати, що вона засмyчена.

Ваги мирні і справедливі, до такої міри, що вони дозволять іншим ходити за ними і НІКОЛИ не скажуть їм, що це тyрбує їх.

Скорпіон

Скорпіон борeться з ревнощами, скритністю і нерозумінням ситуацій. Їй важко довіряти людям, навіть коли вона близька з ними.

Вона не буде ділитися з вами, бо вона не хоче, щоб ви їх судили. Їй не подобається ваша критика!

Водолій

Водолій біжить від емоційного вираження. Їй то жарко, то холодно. Ви НІКОЛИ не будете знати напевно, як вона себе почуває.

Вона відчуває і думає глибше, ніж хто-небудь, але НЕНAВИДИТЬ висловлює це.