fbpx
Україна
5 змін, які українцям принесе лютий

З початком останнього місяця зими на українців чекають кілька змін. У лютому українці отримають нові платіжки за електроенергію.

Тариф цього разу не зміниться, проте у квитанціях буде два рядки. Частина грошей піде постачальнику електроенергії, інша — оператору системи розподілу, повідомляє УНІАН.

7 лютого набуде чинності новий закон про валюту, який прийняли ще в минулому році. Він передбачає суттєву лібералізацію валютних операцій як для компаній, так і для громадян. Можна буде обмінювати валюту в банківських додатках і навіть в банкоматах.

У лютому істотно зростуть зарплати українських військових. Наприклад, військовий лікар буде отримувати 15,5 тис. грн, а льотчик — 21,9 тис. грн.

Читайте також: Нововведення які істотно вплинуть на гаманці українців у 2019 році: грошовий календар

Наприкінці лютого завершується термін для пільгового розмитнення авто на єврономерах. Після 22 лютого пільгова ставка акцизного збору не застосовуватиметься. Тому платити доведеться повну вартість.

У лютому доведеться розщедритися за домашній інтернет. Більшість провайдерів збираються підвищувати тарифи як мінімум на 15−20%. Про подорожчання з 120 до 155 грн з 1 лютого своїх абонентів попередив провайдер «Київстар».

Опубліковано 1 лютого 2019 року

facebook