fbpx

Коли Інна Сергіївна пішла на пенсію за станом здоров’я то більше не змогла уже нам так допомагати, як раніше. Я пробувала викрутитись, навіть, підробіток ще один знайшла, але краще не ставало. Тоді я й пішла до мами рідної, адже знала, що у неї є відкладена гана сума. Однак, замість допомоги я отримала порцію повчань. Більше того, вона ще й попросила їй подякувати, бо так, мовляв, вона мені ще й послугу робить

Коли Інна Сергіївна пішла на пенсію за станом здоров’я то більше не змогла уже нам так допомагати, як раніше. Я пробувала викрутитись, навіть, підробіток ще один знайшла, але краще не ставало.

Тоді я й пішла до мами рідної, адже знала, що у неї є відкладена гана сума. Однак, замість допомоги я отримала порцію повчань. Більше того, вона ще й попросила їй подякувати, бо так, мовляв, вона мені ще й послугу робить.

Я заміж вийшла п’ять років тому. мій Олежко дуже розумний і талановитий. Його хвалять і цінують усі педагоги. Він, ось магістратуру вже другу і другу із червоним диплом закінчує.

Звісно, поки мій чоловік навчається, то працювати просто часу не має у нього. Та й яка робота, якщо він студент? У нього ще спеціалізація така рідкісна, що я й не вимовлю.

Знову ж таки диплом писати потрібно. Тому я його навіть не чіпаю. навпаки намагаюсь усе зробити, аби він навчався і не відволікався.

Читайте також: Приїхала я додому і за голову узялась. Донька із зятем саме на відпочинку були, тож я не стала їх чіпати, думала, що ще встигну побалакати коли повернуться. Найняла майстрів і робота закипіла. Добре. що грошей привезла достатньо, якраз за два тижні вони і впорались. А тут і “діти” мої повернулись

У нас із ним троє діточок. Найменшій доні ще й пів рочку не має. тому, самі розумієте. я на всьому сама. Не думайте що я ледачкую в декреті сидячи. Ні. У мене є основна робота і підробіток. Звісно, сплю я рідко, але нічого. звикла. Просто не встигаю все, але розумію. що то лиш тимчасово. ось вивчиться мій Олежко, знайде хорошу високооплачувану роботу і ми заживемо. Він спеціаліст, яких в Україні по пальцям перерахувати можна. Зарплата буде не менше 50 тисяч. Він так і сказав, що за менші гроші не розглядатиме навіть пропозицій. Але то в майбутньому, поки він ще студент і мені треба потерпіти ще рік і все, житимемо, мов вареники у маслі.

Так ось. Хоч я підробляю і працюю віддалено, але грошей не вистачає, адже ж у нас аж троє діточок малих та ще й оренда житла. саме тому мама чоловіка Інна Сергіївна нам допомагала увесь цей час. Вона оплачувала частину оренди і купувала нам продукти тричі на тиждень.

Так, нам усім зараз не просто, але це все скінчиться, як тільки мій Олежко отримає диплом. Тоді і квартиру придбаємо і мамі все до копійки віддамо. на курорти їздитимемо і купуватимемо усе, що забажаємо.

А в минулому місяці Інна Сергіївна – свекруха моя. Пішла на пенсію. У неї вік поважний, тож вона уже просто не змогла працювати.

Я старалась сама викрутитись. Взяла роботу додаткову, але все ж уже до кінця місяця чітко розуміла – не вигрібаємо. Саме тому я пішла до мами своєї. Відколи тата мого не стало, мама складає усю свою пенсію на купку, це я добре знаю. Вона ще працює. тож я допомогти нам могла.

Уявіть, що вона мені відмовила. Більш того, вона мене ще й повчати почала. мовляв, то вона мені послугу робить і можливо тоді я прозрію і перестану тягнути у себе на плечах вічного сорокарічного студента.

Я б могла грюкнути дверима і піти, але ситуація була безвихідною. Я маму почала вмовляти, казала, що як так, що свекруха нам допомагала увесь цей час, а моя рідна мама ні копійки не дала.

А мама говорить. що Інна Сергіївна ведмежу послугу нам робила і від того аж сім чоловік потерпало. Ні собі жити нормально не давала, ні нам. Якби вона ті продукти і гроші нам не віддавала, то уже б мій Олег працював давно. а не за парою із сивою бородою сидів би.

Так я і пішла ні з чим. Не знаю. як бути далі. Мама мене дуже підвела. Мабуть, доведеться якось виходити на постійну роботу, може так витягнемо.

А мама? ну хіба то мама рідна так своїй дитині може сказати?

Чому Інга Сергіївна розуміє все, допомагає з усіх сил. підтримує, а моя мама так не може?

Ще й каже, що послугу робить… а в чім та послуга, може хтось мені пояснить, га?

Уляна Р.

Головна картинка ілюстративна.

You cannot copy content of this page