fbpx

Коли настав момент “ікс”, то син відразу ж уточнив, що вона дещо старша за нього. Враховуючи той факт, що цей недолік був єдиним у його обраниці, то я не дуже засмутилася. Дуже хвилювалася і намагалася підготуватись до зустрічі добре. Тільки коли от у розмові я дізналась про ще один “маленький” нюанс

Я теж розлучена, але мені вже 55 і я маю дорослого сина. Я вклала в нього всю душу, забезпечувала, старалася, щоб він нічого не потребував. Люблю його дуже – моє сонечко.

І я хочу бути спокійною за його майбутнє, хочу, щоб його життя склалося благополучно, тільки особисте життя в нього чомусь не складається…

Спочатку якось не щастило йому з жінками: упродовж тривалого часу він не міг собі нікого підшукати – то меркантильні траплялися, то зі звичками не хорошими.

І коли він знайшов когось для серйозних стосунків, то з’ясувалося, що вона має складний характер, тому вони не вжилися і довелося їм розлучитися.

Розрив синок переживав тяжко і якийсь час до себе нікого не підпускав. Протягом цілого року я чекала, що хтось йому трапиться, і він ощасливить мене новиною, що таки знайшов ту єдину.

Читайте також:Тато повернувся, – видихнула мама щасливо у трубку. Почала розповідати, про те, як важко добирався, як скучив, як годувала його своїм борщем і як він її нахвалював. Я слухаоа і сивіла. Господи, та я б його і на поріг не впустила після усього через що нам довелось пройти з його милості

Цей момент настав, тільки був один нюанс, який мене насторожував і хвилював: з якоїсь причини він не приводив її до нашої оселі і не наполягав на знайомстві. На всі мої запитання він казав, що спочатку має переконатися, що в них серйозні стосунки. Мої подруги теж вважали, що дуже все завуальовано, загадково і як з’ясувалося – цьому було пояснення.

Коли настав момент “ікс”, то син відразу ж уточнив, що вона дещо старша за нього. Враховуючи той факт, що цей недолік був єдиним у його обраниці, то я не дуже засмутилася. Дуже хвилювалася і намагалася підготуватись до зустрічі добре. Тільки коли він привів її, то я розчарувалася: переді мною стояла жінка зі згаслим поглядом. Але і це виявилося не все – під час розмови з’ясувалося, що у неї за плечима вже 2 розлучення та 3 дітей…

Наскільки ви розумієте, не про таку невістку я мріяла на старості років, не для такої синочка плекала і ростила. І по ходу справи я лагідно на це натякнула. І тут ця пані заявляє що не планує дарувати спадкоємця моєму синові. Коли вона це сказала, мені стало зле і я попросила їх піти.

Навіть не знаю, якими словами я маю пояснити синочку, що не хочу такої невістки. Я бажаю йому щастя – це безперечно, бажаю вірної дружини та міцної родини, тільки як побудувати стосунки з багатодітною матір’ю? Про яке спільне майбутнє може йтися? Адже навіть щоб прогодувати їх усіх, доведеться працювати на двох роботах.

Я сподіваюся, що якийсь час він поживе з нею, одумається і почуття вщухнуть. А він уже замовляє про весілля.

Не знаю, як бути, як синочка мого врятувати. Може підкаже хтось, як мені бути.

06,06,2023

Головна картинка ілюстративна.

You cannot copy content of this page