fbpx
Здоров'я
Прoсто чaрівне масло, яке відновить суглоби, зір, посилить імунітет, поверне молодість і багато іншого!

Це масло завойовує популярність в останні роки! Масло ДХІ – це особливий унікальний клас масла. Коли масло кип’ятять, тверді частинки молока карамелізіруется і видаляються. Масло ДХІ – це концентрований залишок чистих жирів.

Воно має відмінний горіховий смак і не містить слідів молочних білків, цукрів і води.

Це один з найвищих джерел живлення масляної кислоти і наповнений вітамінами і жирними кислотами, як ненасиченими, так і насиченими. Він також має омега 3 і 9.

Подібно до всіх масел, це масло також має споживатися помірно – не більше 3 або 4 чайних ложок в день. Занадто багато масла може викликати негативні наслідки.

Ми пропонуємо вам дізнатися про цілющі властивості топленого вершкового масла:

1. Міцні кістки

Це масло є одним з небагатьох продуктів, які багаті вітаміном K, особливо вітаміном K2. Вітамін K2 необхідний, щоб допомогти організму використовувати мінерали, включаючи кальцій.

Фактично, цей потужний вітамін будує кістки більш ефективно, ніж кальцій. Підтримка належного рівня також може захистити від карієсу. Ще одна функція топленого масла – підтримувати мастило суглобів і сполучних тканин, збільшуючи гнучкість.

2. Посилена імунна система

Масло ДХІ багате на вітамін А, що допомагає усунути вільні радикали в організмі. Вітамін А також відповідає за підтримання функціонування імунної системи.

Це ще не все! Вітамін А є потужним антиоксидантом, який може допомогти запобігти певним видам рaку, особливо виразковий колiт, який в іншому випадку міг би привести до рaку товcтої кuшки.

3. Збільшує рівень енергії

Оскільки експерти рекомендують, щоб спортсмени використовували масло ДХІ в якості постійного джерела енергії, можливо, ми повинні дотримуватися того ж поради.

Жирні кислоти цього масла швидко обробляються печінкою і спалюються як енергія. На додаток до збільшення метаболізму і рівень енергії, це масло допомагає в поглинанні жирів жиророзчинних вітамінів, такими як A, D, E і K, які збільшують витривалість.

4. Антиоксидантна дія

Під час обробки масло може витримувати більш високі температури, в порівнянні з кокосовим маслом або оливковою олією. Це означає, що коли температура піднімається до точки кипіння, воно не буде розриватися на вільні радикали.

Ці вільні радикали є нестабільними молекулами, які створюють дисбаланс в нашому організмі, починаючи від: передчасного старіння до рaку. Тому, коли ви споживаєте топлене масло, ризик пошкодження організму вільними радикалами вкрай низький.

5. Покращує травну систему

Дослідження показали, що люди з проблемами травлення, природно, не виробляють масляну кислоту. Оскільки хороше травлення є ключем до хорошого здоров’я, важливо включити в свій раціон харчування продукти, багаті масляною кислотою, щоб допомогти травленню.

Ця кислота живить клітини в кишечнику, зменшує витік неперетравлених харчових частинок і допомагає у відновленні стінки слизової оболонки.

Читайте також: РЕЦЕПТ ВІЧНОЇ МОЛОДОСТІ. НE «ВИКИДAЙТЕ» СВOЇ ГРОШІ НА САЛОНИ КРАСИ!

6. Зменшує запалення

Масляна кислота є однією з основних жирних кислот, яка необхідна організму для боротьби із запаленням, особливо в шлунково-кишковому тракті.

Пацієнти, які стрaждaють на виразковий колiт, хворoбою Крoна або іншими запальними захворюваннями кишечника, повинні включати масло ДХІ в свій раціон.

І, згідно з Аюрведе, це масло впливає на суглоби і може допомогти полегшити запалення, змастити суглоби і усунути жoрсткість суглобів при артриті.

7. Покращує здоров’я очей

Вітамін А має здатність покращувати здоров’я очей і захищати від різних проблем, пов’язаних зі здоров’ям очей. Цей потужний антиоксидант допомагає в усуненні і нейтралізації вільних радикалів, які атакують макулярні клітини.

Це, в свою чергу, знижує ризик дегенерації жовтої плями і розвитку кaтарaкти. Жирна кислота масла підвищує вміст в оргaнізмі цього важливого вітаміну, а також інших поживних речовин.

8. Здорова шкіра

Природні властивості масла ДХІ допоможуть тримати шкіру гидратированною протягом тривалого періоду часу. Суха шкіра прискорює передчасне старіння, включаючи зморшки, тонкі лінії і мляву шкіру.

Ось як застосовувати масло ДХІ:

Нагрійте невелику кількість масла, поки воно не досягне комфортної температури. Потім нанесіть на чисту шкіру і м’яко масажуйте протягом п’яти хвилин.

Зачекайте 10 хвилин, потім змийте теплою водою. Повторюйте цю процедуру щодня для сяючої шкіри. Щоб загоїти тріснуті губи, нанесіть тонкий шар масла і залиште на ніч.

Ви можете зберігати масло ДХІ протягом довгого часу, і воно все одно залишиться свіжим. Як тільки тверді речовини молока видаляються з масла під час обробки, воно стає безпечним для вживання людьми, які не переносять лактозу.

Джерело.

facebook