Сергій Гайдуцький в 13 років залишився круглим сиротою, а батько зник безвісти, коли він був ще малим. Жив з бабусею, а потім з двоюрідним братом. Вчився, мріяв, працював.
Коли його в 2015 призвали в армію, то він нікому не казав, що там відбувалося. Двоюрідна сестра Світлана тільки знала, що він отримав поранення.
— Знаємо, що тоді отримав поранення, горів в бліндажі і сильно постраждали ноги, але коли питали подробиці, Сергій мовчав, — поділилась Світлана Найда. — Навіть тепер ми думали, що він в Одесі, чи десь поблизу. А він, виявляється, поліг на Херсонщині.
Після широкомасштабного вторгнення не слухав рідних, а сам пішов в військомат: «Це мій обов’язок».
Сестру він вказав, як людину, якій треба сповістити в разі непоправного.
— Ми довший час знали, що він на Миколаївщині, був у районі Баштанки, — поділилась Світлана Найда. — Потім Сергій сильно захворів/. Стан був тяжким. Його направили до лікарні у Миколаїв, а звідти одразу до онкoцентру Одеси. Там його трохи підлікували, і він повернувся до частини. Якось я питала, чи ти ще в частині. А він сміється — мовляв, я вже не в частині, а в посадці. Де саме — ані пари з вуст.
Коли Світлана востаннє говорила з братом, то він дякував за смаколики та просив ніж і зимове взуття. І вона вже кинулася їх шукати, аж тут дзвінок: «Прийміть наші щирі співчуття. Ваш брат загинyв як Герой…»
Фото: колаж.
Популярні статті
- Ну а що я мала робити? Стоять вони навпроти мене і аж світяться обоє щастям. Прямо при ньому казати: ” Доню схаменись, куди ти свою голову сунеш?”. Мені виховання такого зробити не дозволяє та й він ніби хлопець непоганий
- Є такі люди, які в місті просто не можуть жити, все на них тисне, нема чим дихати, нема на чому оку спинитися. Я саме така людина і хочу вам розказати, як я колись давно їхала в місто за «женихом» та мало не втратила сім’ю і себе
- — Краще б ти не дарувала мені ніякої квартири, – сказала донька захлипавшись. – Більше негараздів після твого подарунку ніж радості в моєму житті.
- Принесла я чоловіку отой судок і як було, на постіль перед ним поклала: “Або кажи щось свої мамі, або відвозь назад у село. Я вже більше не можу такого терпіти, ну скільки ж можна?”
- Заїхали мої племінники і наче перші тижні лиш до всього приглядалися і характеру не показували, а потім потроху-потроху вже я почала розуміти, що я в своєму домі не ґаздиня. Не там стала, не там сіла, не те з’їла. А я ж за собою бачу, що я все гірше до ліжка гнуся